پنجشنبه, 23 اردیبهشت,1400
آدرس ایمیل
info[@t]dingoland.ir
مشاوره آنلاین
از 9 الی 16
اینستا
dingoland.ir
  • راهنمای خرید > وسایل ورزشی و تناسب اندارم > حلقه ورزشی
  • print
 بدنی خوش فرم با حلقه های ورزشی

هولاهوپ یک وسیله ورزشی-تفریحی فوق العاده جذاب برای تقویت عضلات شکم و پهلوها و همچنین یک قاتل تمام عیار برای از بین بردن چربی های اضافه بدن شما می باشد.

حلقه لاغری یا همان هولاهوپ یک وسیله ورزشی-تفریحی فوق العاده جذاب برای تقویت عضلات شکم و پهلوها و همچنین یک قاتل تمام عیار برای از بین بردن چربی های اضافه بدن شما می باشد. حلقه های لاغری بطور کلی در ۲ نوع مختلف در بازار موجود هستند که یکی از آنان حلقه های سنگین و دیگری حلقه های سبک بحساب آورده می شوند.

امروزه در بازار داخلی کشورمان شما می توانید با مدل های مختلفی از این نوع تجهیزات ورزشی و کاملا مفرح مواجه شوید که هر یک از این مدل ها با رعایت شکل کلی محصول، دارای امکانات جانبی مختلفی نیز می باشد. 

مزایای استفاده از حلقه هولاهوپ

با توجه به اینکه تمرین با حلقه هولاهوپ از شادترین روش‌های تمرینی است، با استفاده از آن گرایش به ورزش و بدنی زیبا، افزایش یافته است. امروزه استفاده از این وسیله صرفاً برای تفریح نیست! بلکه بیشتر به عنوان محصولات ورزشی و لاغری به کار می‌رود. برای رسیدن به بدنی خوش فرم، شکمی صاف و سلامت عمومی بدن، این حلقه در بسیاری از باشگاه‌های ورزشی به خصوص باشگاه‌های ویژه بانوان و ایروبیک مورد استفاده قرار می‌گیرد. اغلب برای تقویت قسمت میانی بدن حلقه هولاهوپ مناسب بوده، اما می‌تواند بقیه نقاط بدن را نیز تحت ‌تأثیر قرار دهد. چرخاندن این حلقه اطراف باسن نوعی ورزش هوازی خیلی مؤثر می‌باشد.

این ورزش مناسب‌ترین روش برای آب کردن چربی‌های شکمی است که به سختی آب می‌شوند؛ نه تنها شکم بلکه سی عضله دیگر در بدن مانند عضله‌های باسن، شکم، مایل شکمی، کمر، ران‌ها، اندام‌های فوقانی و همچنین تحتانی را نیز درگیر می‌کند. با یک ساعت حلقه زدن می‌توان حدود 400 کالری سوزاند. همچنین برای قلب نیز مفید است.

می‌توان گفت این حلقه یکی از موفق‌ترین محصولات تجاری تفریحی است که توانسته در مدت زمانی کوتاه به موفقیت عظیمی دست یابد.

نکات مهم هنگام خرید حلقه لاغری

*اندازه مناسب: اولین نکته ای که باید به هنگام خرید حلقه لاغری به آن توجه کنید، اندازه مناسب آن است. برای این منظور بایستی حلقه انتخابی تان را بصورت عمودی بر روی زمین قرار دهید و اندازه آن تا نقطه ای میان کمر و سینه شما باشد. اصولا قطر حلقه ها برای استفاده عموم چیزی بین ۱۰۰ تا ۱۱۰ سانتی متر است که شما می توانید بسته به قد و استایل بدنی تان در حدودی چیزی بین ۵ تا ۱۰ سانتی متر نیز به آن افزوده و یا کم کنید.

*فرم بدن: همانطور که در نکته قبلی نیز به آن اشاره کردیم، فرم و نوع استایل بدن شما در استفاده ای درست از هولاهوپ ها کاملا موثر است و به همین خاطر بهتر است پیش از اقدام به خرید هر نوع وسیله ورزشی، ابتدا به فرم فیزیکی بدن خود توجه لازم را داشته باشید تا بتوانید از وسایل ورزشی بهترین و بیشترین بهره ها را بدست آورید.

*وزن حلقه: نکته مهم دیگری که در هنگام خرید حلقه های هولاهوپ باید به آن توجه داشته باشید، وزن آنان است. اصولا بهتر است چنانچه مبتدی و تازه کار هستید از حلقه های سنگین و چنانچه یک حلقه زن قهار هستید و در کنترل حلقه بر روی بدنتان هیچ مشکلی ندارید، از حلقه های سبک استفاده کنید تا موفق به سوزاندن کالری بیشتری شوید. ناگفته نماند کسانی که به دنبال حلقه زدن در مدت زمان های طولانی هستند، بهتر است همواره به فکر خرید هولاهوپ هایی با اوزانی سنگین تر باشند.

*مدل ایده آل: از دیگر موارد مهم و لازم در خرید یک حلقه لاغری مناسب، توجه به مدل این نوع وسایل ورزشی می باشد. برای این منظور پیشنهاد می کنیم اگر تنها هدفتان تناسب اندام و سوزاندن چربی های اضافه در نواحی پهلوها و شکمتان است؛ از مدل های سنگینی که دارای برجستگی هستند استفاده کنید و اگر هم به قدری ماهر هستید که تنها به دنبال انجام حرکات موزون با این نوع حلقه ها هستید، بهتر است به فکر خرید هولاهوپ هایی ساده و سبک برای خود باشید.

*قیمت حلقه لاغری: خوشبختانه هولاهوپ ها هم دارای مدل های مختلفی هستند و هم از قیمت های مقرون به صرفه ای برخوردارند. شما می توانید به راحتی یک کدام از مدل های مختلف این نوع از وسایل ورزشی و لاغری کننده را با توجه به نکاتی که در این مطلب از دینگولند بدست آورده اید، خریداری نمایید.


  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است