پنجشنبه, 13 آذر,1399
آدرس ایمیل
info[@t]dingoland.ir
مشاوره آنلاین
از 9 الی 16
اینستا
dingoland.ir
  • 19 آبان
  • 411
  • print
کفش اسکیچرز بخرم یا کفش ریبوک ؟ (مقایسه کفش های ورزشی و اسپرت)

ریباک زیر مجموعۀ شرکت ادیداس است. همچنین مالک کفش های برند ادیداس، تیلورمید و راکپرت است. ریباک برای مردان، زنان و کودکان و برای همه ورزش ها کفش ورزشی دارد. از جمله دو، یوگا، رقص، پیاده روی، کراس فیت، کفش های ورزشی کلاسیک، بسکتبال

ریباک امکان چت انلاین برای گرفتن راهنمایی موقع خرید کفش برای نوع به خصوصی از فعالیت ورزشی را فراهم کرده است. برای مثال زمانیکه شما در جستجوی کفش دو هستید می توانید با یک متخصص دو و یا یک متخصص کالا چت کنید.

 

مقایسه تجربه کاری کفش اسکیچرز با کفش ریبوک

کمپانی اسکچرز  یک شرکت تولیدکننده کفش در کشور ایالات متحده آمریکا است. این شرکت که در سال ۱۹۹۲ تأسیس شده مقر آن در منهتن بیچ، کالیفرنیا قرار دارد در زمینه تولید کفش‌های ورزشی، کفش اسکیت، چکمه و صندل می‌باشد، همچنین اسکچرز در کنار تولید کفش محصولاتی همچون کلاه، عینک، لباس، کیف و جوراب نیز تولید می‌کند. تا تاریخ امسال یعنی ۲۰۲۰ این برند ۲۸ سال قدمت دارد.

برند ریبوک در سال ۱۸۹۵ توسط جی. دبیلو. فاستر و با نام جی. دبلیو. فاستر اند سانز در شهر بولتون، بریتانیا تأسیس شد. در سال ۱۹۵۸ جو و جف فاستر؛ نوه‌های جی. دبلیو. فاستر (مؤسس ریباک) نام این شرکت را به ریباک تغییر دادند. شرکت ریباک امروزه یکی از زیرمجموعه‌های شرکت آلمانی آدیداس است. این شرکت در زمینه تولید پوشاک ورزشی از جمله کفش و لباس ورزشی فعالیت دارد.

تا تاریخ امسال یعنی ۲۰۲۰ این برند ۶۲ سال قدمت دارد. پس اولا بدانید که برند ریبوک انگلیسی و برند اسکیچرز آمریکایی می باشد ، همچنین برند ریبوک دو برابر رقیب خود یعنی اسکیچرز سابقه کاری دارد.

مقایسه فروش برند اسکیچرز با برند ریبوک

اگر به جداول زیر نگاهی بیندازید متوجه خواهید شد که فروش برند اسکیچرز در سال ۲۰۱۹ چهار برابر فروش ریباک می باشد پس در این مورد کفش اسکیچرز برتری دارد.

 

 

مقایسه میزان محبوبیت کفش اسکیچرز با کفش ریباک در ایران

با استفاده از ابزار کی دبلیو فایندر نگاهی انداختیم به میزان جستجو عبارات “کفش اسکیچر” و “کفش ریبوک” عددی که مشاهده می کنید باید در ۸ ضرب کنیم تا حدود بازدید ماهیانه مشخص شود با این حساب کفش اسکیچرز در ماه حدود ۸۰۰۰ جستجو و کفش ریباک چیزی حدود ۱۰۰۰ جستجو دارد. پس در این قسمت مشخص شد مردم ایران کفش اسکیچرز را بیشتر می پسندند.

 

کفش های ورزشی ریباک

شرکت ریباک صدها نوع کفش ورزشی در انواع رنگ ها و طرح ها برای انتخاب دارد. هریک از کفش های ریباک دارای امتیاز ستاره و بررسی مشتری است. شما می توانید جستجوی خود را با کلیک بر نوع کفش ورزشی که به دنبال آن هستید یا فعالیتی که برای آن نیاز به کفش دارید  شروع کنید.

 

 

می توانید جستجوی خود را با رنگ، سایز، محصولات جدید، تکنولوژی یا مجموعه این ها کامل کنید. سایز کفش مردانه از 6.5 تا 15 و برای برخیکفش ها می توانید کفش باریک و یا پهن را انتخاب کنید. سایز کفش  زنانه از 5 تا 122 است.

 

قیمت کفش ورزشی ریباک

قیمت کفش های ورزشی ریباک برای هریک از دسته های ورزشی متنوع است و بسیاری از آن ها کمتر از 100 دلار است.

 

قیمت کفش های ورزشی مردانه

رنج قیمتی کفش های دو از 54.99 دلار برای classic nylon R13 تا 129.98 دلار برای  Reebok Zjet موجود است.  
کفش های تناسب اندام و ورزشی از 54.99 دلار برای Trainfusion RS3.0 تا 174.98 دلار برای CrossFit Lifter Plus 2.0. متغیر است.
کفش های بسکتبال از 59.99 دلار برای Trail Voyager RS تا 129.99 دلار برای Reebok One Quest II GTX متغیر است.
کفش های کلاسیک رنجی از 54.98 دلار برای Classic nylon تا 149.99 دلار برای Instapump Fury OG دارد.
 

محبوب ترین کفش مردانه  Outerra 2E و به قیمت 74.99 دلار است.

 

قیمت کفش های ورزشی زنانه

قیمت کفش های دو زنانه از 54.99 دلار برای Classic leather nylon Slim تا 129.98 دلار برای مدل Zjet است.
کفش های تناسب اندام و ورزشی از 49.99 دلار برای Nanossage Mule تا 147.98 دلار برای Crossfit Lifter Plus 2.0 متغیر است.
کفش های رقص از 74.99 دلار برای Studio Choice US شروع شده و به 94.98 دلار برای Les Mills unisex dance UrTempo Midمی رسد.
کفش  های کلاسیک از قیمت 49.98 دلار برای Princess تا 119.99 دلار برای Pump Aerobic Lite Vintage موجود است.
محبوب ترین کفش زنانه Women’s Classic Leather و با قیمت 67.98 دلار است.

 

شما می توانید به وب سایت ریباک سر بزنید و کفش ورزشی خود را طراحی کنید. بر روی نوع کفشی که می خواهید کلیک کنید و سپس سایز، رنگ یا گرافیک، نوع کفی، زبانه، .... را انتخاب کنید. طراحی ساده برای کفش کراس فیت 1122 دلار هزینه دارد.

 

نایک

نایک به خاطر علامت تیک خود بر روی محصولاتش شناخته شده است. این شرکت انواع کفش های ورزشی، پوشاک و دیگر محصولات مرتبط باورزش را می فروشد. نایک کفش های ورزشی برای مردان، زنان و کودکان تولید می کند. شما می توانید از طریق جنسیت، نوع ورزش، مجموعه ها و تکنولوژی کفش ها جستجو کنید. شرکت نایک از بسیاری از تکنولوژی ها در کفش های خود استفاده می کند. از جمله تکنولوژی Nike Air،تکنولوژی Max Air، تکنولوژی Lunarlon، تکنولوژی Nike Zoom و بسیاری دیگر.

 

 

 

کفش ورزشی نایک

نایک برای انواع ورزش ها کفش تولید می کند. از جمله:دو، بسکتبال، فوتبال، ساکر، گلف، بیسبال، تنیس، اسنوبورد

 

نایک تولید کننده کفش از سایز 4 تا 19 است و تمام عرض های کفش ورزشی از باریک تا فوق العاده پهن را ارائه می کند.

 

قیمت کفش های ورزشی نایک

کفش های دو از 55 دلار برای Zoom Rival Waffle تا 225 دلار برای Nike Flyknit Air Max متغیر است.
کفش های ورزشی از 49.97 دلار برای Nike Lunar MVP Pregame تا 180 دلار برای Nike Jungle training boot موجود است
کفش های بسکتبال از قیمت 89.67 دلار Nike Zoom HyperRev تا 295 دلار برای LeBron 11 Elite “Maison LeBron" وجود دارد.
 

محبوب ترین کفش  نایک Lunar Force 1 VT به ارزش 140 دلار است.

 

قیمت کفش های ورزشی زنان

کفش های دو از 55 دلار Zoom Rival Waffle تا 225 دلار برای Nike Flyknit Air Max موجود است.
کفش ورزشی از 34.97 دلار Studio Wrap تا 175 دلار برای مدل HyperFeel Cross Elite وجود دارد.
کفش های تنیس از 54. 97 دلار برای Nike Air Cage Court تا 165 دلار برای Nike Zoom Vapor 9 Tour iD
 

محبوب ترین کفش  ورزشی زنان Nike free HyperFeel Cross Elite به ارزش 175 دلار است.

 

طراحی کفش نایک برای خودتان

می توانید بسیاری از کفش های نایک را سفارشی کنید. اگر نماد سفارشی NIKEiD بر روی یک کفش وجود داشته باشد امکان سفارشی کردنکفش وجود دارد. مشتریان می توانند رنگ قسمت های مختلف کفش و حتی لگوی نایک، لایۀ میانی و پاشنه، رنگ زبانه و..... را انتخاب کنند. و می توانید با قرار دادن id تا پنج کاراکتر کفش خود را شخصی کنید. هزینه سفارشی کردن کفش 1355 دلار است.

 

ادیداس

کفش های ادیداس توسط گروه ادیداس تولید می شود. ادیداس همچنین مالک ریباک، تیلورمید و راکپرت نیز هست. آن ها کفش های ورزشی، پوشاک و تجهیزات برای مردان، زنان و کودکان می فروشند. این شرکت هزاران نوع کفش در تمامی سایزها از 3 تا 15.5 و کفش  کودک از k8.5 تا k13.5 تولید می کند.

 

 

کفش های ورزشی ادیداس

ادیداس بیش از 800 نوع کفش برای مردان و 300 نوع کفش برای زنان دارد. می توانید بر اساس جنسیت، برند ادیداس، نوع محصول، چه نوع کفشی برای رقابت بهتر است، سایز و رنگ جستجو کنید.

 

کفش های ورزشی برای ورزش هایی مثل، Lifestyle، فوتبال، دو، بسکتبال، تنیس، فوتبال، هوای آزاد، وزنه برداری، بیسبال، والیبال، شنا، دو و میدانی موجود می باشد.

 

قیمت کفش های ورزشی ادیداس

کفش های ورزشی ادیداس ممکن است تا 300 دلار نیز موجود باشد اما بسیاری از کفش ها زیر 100 دلار نیز موجود است.

 

قیمت کفش های ورزشی مردانه

کفش های دو از 34.99 دلار برای Element Refine Tricot تا 200 دلار برای Unisex Adizero Primeknit Boost متغیر است.
کفش ورزشی از 15.99 دلار برای Carazoon Logo Slides تا 200 دلار برای AdiPower weightlifting متغییر است.
کفش  های بسکتبال از 59.99 دلار برای Crazy Strike 2.0 شروع می شود و تا 165دلار برای mi D Rose 4.5 custom موجود است.
 

پر طرفدارترین کفش مردانه original C-10 به ارزش 85 دلار است.

 

قیمت کفش های زنانه

قیمت کفش های دو از 39.99 دلار برای Element Refine Tricot تا 200 دلار برای Unisex Adizero Primeknit Boost موجود است.
کفش ورزشی از 15.99 دلار برای Unisex Training adissage Supercloud Slides تا 250 دلار برای Adidas by Stella McCartney Boost 2.0
کفش های هوای آزاد از 50 دلار برای Outdoor Boat Slip-on Sleek و تا 165 دلار برای Outdoor Terrex Fast X GTX است
محبوب ترین کفش ورزشی زنانه Element Refine Tricot به ارزش 39.99 است.

 

سفارشی کردن کفش ادیداس

می توانید کفش ادیداس خود را سفارشی کنید. کفش ورزشی را که می خواهید انتخاب کنید و سپس می توانید موارد زیر را سفارشی کنید.

می توانید رنگ لگو، بند کفش ، برچسب زبانه کفش و تزئینات را انتخاب کنید. رنگ رویه، لایه میانی و کفی کفش قابل انتخاب است. می توانید نوار پشت پاشنه را شخصی سازی کنید. سفارشی کردن کفش ادیداس 1055 دلار هزینه دارد.

 

نتیجه گیری

اگرچه ادیداس مالک ریباک است، آن ها انواع مختلفی از کفش های ورزشی را ارائه می دهند. ریباک انتخاب زیادی دربارۀ کفش های دو به علاوۀ کفش رقص ارائه می دهد. میانگین قیمت کمی کمتر از کفش های پرطرفدارشان است.

 

نایک معمولاً برای کفش های بسکتبال خود شناخته شده است. و این شرکت انتخاب عالی برای همه ورزش ها ارائه می کند. ادیداس انتخاب بزرگی برای کفش های ورزشی و طیف گستردۀ قیمتی از قیمت پایین 16 دلار تا قیمت بالای 2000 دلار دارد. همۀ این شرکت ها امکان سفارشی کردن کفش را به مشتریان خود می دهند. 

 

 

نتیجه گیری و سخن پایانی

هر دو برند کیفیت بالایی دارند اما از اکثر جهات کتانی اسکیچرز موفق تر از رقیب خود یعنی ریباک عمل کرده است. اما بهرحال ما در لینک های زیر محصولات با مشخصات ، ضمانت اصالت کالا و ارسال رایگان قرار دادیم که اگر قصد خرید هر کدام از برند ها را داشته باشید با خیال آسوده کتانی اصلی را خریداری کنید.

ترجمه شده توسط تیم Osport

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلا مانع است.

منبع: سایت athleticshoes.knoji.com

بعد از کلی تحقیق و بررسی به این نتیجه رسیده اید که کتانی اسکیچرز (تلفظ صحیح اسکچرز) و کتانی ریبوک (تلفظ صحیح ریباک) هردو برای شما مناسب هستند و بین این دو شک دارید کدام برای شما بهتر است. حال این سوال برایتان پیش آمده که کفش اسکیچرز یا کفش ریبوک ؟


خرید کفش اسکیچرز خرید کفش اسکیچرز اصل خرید کفش اسکیچرز ایرانی خرید کفش اسکیچرز ارزان خرید کفش اسکیچرز ویتنام خرید کفش اسکیچرز بچه گانه خرید کفش اسکیچرز های کپی خرید کفش اسکیچرز قشم خرید کفش اسکیچرز از نمایندگی خرید کفش اسکیچرز پسرانه قیمت کفش اسکیچرز قیمت کفش اسکیچرز ویتنام قیمت کفش اسکیچرز زنانه اصل قیمت کفش اسکیچرز اصل قیمت کفش اسکیچرز مردانه اصل قیمت کفش اسکیچرز در تهران قیمت کفش اسکیچرز ولکان قیمت کفش اسکیچرز بچه گانه قیمت کفش اسکیچرز ایرانی قیمت کفش اسکیچرز ساخت چین خرید کفش ریباک خرید کفش ریباک اصل خرید کفش ریباک دیجی کالا خرید کفش ریباک مدل gl6000 خرید کفش ریباک بچه گانه خرید کفش ورزشی زنانه ریباک خرید اینترنتی کفش ورزشی ریباک خرید کفش مردانه ریباک خرید کفش های ریباک خرید کفش ورزشی مردانه ریباک قیمت کفش ریباک قیمت کفش ریباک زنانه قیمت روز کفش ریبوک قیمت کفش ریباک مدل gl6000 قیمت انواع کفش ریبوک قیمت کفش ریبوک اصل قیمت کفش اسپرت ریبوک قیمت کفش مارک ریبوک قیمت کفش پیاده روی ریبوک
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است

نام شما
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظرات
تصویر امنیتی
لطفا کد را وارد نمایید