جمعه, 12 آذر,1400
آدرس ایمیل
info[@t]dingoland.ir
مشاوره آنلاین
از 9 الی 16
اینستا
dingoland.ir
شکنجه وحشیانه معلول ذهنی در اصفهان + عکس

فیلم و تصاویری در شبکه های مجازی درباره شکنجه شدن یکی از مددجویان معلول استان اصفهان منتشر شده است که جزئیات این خبر را در ادامه می خوانید.

شکنجه دلخراش یک معلول ذهنی در اصفهان

رکنا: طی روزهای اخیر در شبکه های مجازی، تصاویر و فیلم هایی درباره شکنجه شدن یکی از مددجویان معلول استان اصفهان که تا کنون در منزل نگهداری می شد و مستمری بگیر بهزیستی بود، منتشر شده است. بر اساس اخبار منتشر شده در شبکه های مجازی، معلول ذهنی به نام «مهدی» به مدت شش ماه توسط خواهر خود و مرد میان سالی به نام «م.ع» شکنجه شده است.

ماجرا از آن جا شروع شد که «م.ع» با اغفال خواهر مهدی (معلول ذهنی) وارد زندگی وی می شود و با وجود مخالفت پدر خانواده، به خانه آن ها رفت و آمد می کند.

«م.ع» با طرح نیت ساختگی کمک به خانواده و همچنین سر کار بردن پسر معلول ذهنی، راه رفت و آمد و معاشرت خود با این خانواده را هموار کرده بود.

شکنجه های«م.ع»در ابتدا پدر خانواده را از پای درآورد و در آخر به فوت وی بعد از آزار و اذیت طولانی منجر شد و در فاصله کمی مادر مهدی نیز در اثر شدت جراحات متهم با همدستی دختر خودشان فوت می کند.

جزئیات اخبار منتشر شده درباره این معلول آزاری، حاکی از این موضوع است که در روز مراسم تدفین و تشییع پیکر مادر مهدی، اقوام وی با دیدن رد سوختگی و شکستگی در بدن فوت شده به مرگ او مشکوک می شوند و موضوع را به پلیس و پزشکی قانونی اطلاع می دهند.

متهمان به شکنجه بچه معلول

ریختن سرب داغ، روغن داغ و آب جوش روی سر و بدن مهدی از طرف«م.ع» و خواهر او (مهری) و وادار کردن مهدی و مادرش به گدایی و تکدی گری، تنها بخشی از اتهاماتی است که در اخبار روزهای اخیر به متهم مذکور نسبت داده شده است.

در فرصتی مناسب، یکی از بستگان مهدی، گوشی دختر خانواده را برای لحظاتی مشاهده می کند و از پیام های وی با (م.ع) در خصوص شکنجه معلول فوق و پدر و مادرش برای کشتن آن ها و پس از آن تصاحب اموالشان اطلاع پیدا می کند.

گفته می شود مهری و «م.ع» هم اکنون توسط پلیس دستگیر و بازداشت شده اند و برای رهایی «م.ع» از زندان وثیقه دو میلیارد تومانی صادر و مهدی پسر معلول خانواده نیز به یکی از مراکز بهزیستی استان اصفهان منتقل شده است.

هیچ مددجویی با مشخصات فوق به بهزیستی منتقل نشده است

خبرنگار رکنا، موضوع این پرونده و وضعیت مهدی را از بهزیستی استان اصفهان پیگیری کرد که مسئولان بهزیستی این استان از وجود مهدی اظهار بی اطلاعی کردند. مجتبی ناجی معاون امور اجتماعی بهزیستی استان اصفهان در تشریح جزئیات فعلی مددجوی فوق، اظهار کرد:تا کنون چنین مددجویی به مراکز نگهداری از معلولان استان انتقال داده نشده است.

وی در ادامه تصریح کرد:بنده اطلاعی از وضعیت این مددجو ندارم و از پیگیری های انجام شده از مراکز احتمالی استان اصفهان نیز تاکنون نتیجه ای حاصل نشده است.

شکنجه دلخراش معلول ذهنی در اصفهان توسط خواهر و مرد غریبه

3.312
این مطلب مفید بود ؟84