ﺳﻪشنبه, 12 اسفند,1399
آدرس ایمیل
info[@t]dingoland.ir
مشاوره آنلاین
از 9 الی 16
اینستا
dingoland.ir
آیا خرید کیک تولد در دوران کرونا بی خطر است؟

خرید کیک تولد در دوران کرونا میتواند با ریسک ابتلا به کووید19 همراه باشد اما آیا میتوان اطمینان یافت یک قنادی درتمام مراحل کار پروتکلهای بهداشتی را رعایت میکند؟

چگونه می توانیم به یک قنادی اطمینان کنیم؟

اگرچه همه گیری بیماری کرونا اساس زندگی همه ی ما را دستخوش تغییراتی کرده است، اما زندگی همچنان جریان دارد و هنوز هم وقتی به روز تولد خود، همسر و خانواده ی خود نزدیک می شویم باز هم شوق خرید یک کیک تولد زیبا و خوشمزه در دلمان موج می زند تا از این طریق شادی کوچکی برای خود بیافرینیم. با این وجود نگرانی از ابتلا به این بیماری با خرید کیک تولد در دوران کرونا چیزی نیست که بتوان آن را نادیده گرفت، زیرا به نظر می رسد در مورد صنوفی همچون قنادان رعایت تمام پروتکل ها در تمام مراحل پخت کیک و شیرینی ها کار ساده ای نیست. پس چگونه می توانیم به یک قنادی اطمینان کنیم و نسبت به خرید کیک تولد در دوران کرونا اقدام نماییم؟

راه حل کاهش ریسک ابتلا به کرونا در قنادی ها

طبق گفته ی کارشناسان بهداشت به دلیل قرار گرفتن کیک ها در معرض دمای بسیار زیاد در هنگام پخت وپز، هیچ گونه نگرانی در رابطه با شیوع ویروس کرونا از طریق آن ها وجود ندارد، اما سایر مراحل آماده سازی و تحویل کیک ها یا شیرینی جات ممکن است با خطراتی همراه باشد. با این وجود، برخی از فعالان این صنف تدابیری اندیشیده اند تا بدون خطر ابتلا به کرونا برای خود و مشتریانشان، همچنان بتوانند به خدمات رسانی خود ادامه دهند؛ از جمله این تدابیر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

رعایت پروتکل بهداشتی در شیرینی پزی

1.استفاده از کلاه، دستکش و ماسک:اگرچه استفاده از کلاه و دستکش برای قنادان همواره الزامی بوده، اما با توجه به اینکه طبق گفته ی کارشناسان بهداشت ممکن است ویروس کرونا تا چند ساعت روی سطوح زنده بماند، اکنون تعویض مکرر دستکش ها و استفاده ی دائمی از ماسک به قوانین قبلی اضافه شده است.
 
2.ضدعفونی مرتب محیط و ابزار کار:اگر قرار باشد ریسک ابتلا به بیماری از بین برود لازم است که تمام قسمت های کارگاه، تمام سطوحی که کار بر روی آن ها انجام می شود و ابزارها دائما طبق پروتکل ها شسته و ضد عفونی شوند، کارکنان قبل از ورود تب سنجی شوند تا از ورود افراد ناقل ویروس به کارگاه خودداری شود، دستکش و ژل ضد عفونی به میزان کافی برای همه موجود باشد، افراد ملزم باشند تا پس از گذشت یک بازه ی زمانی مشخص دست های خود را ضد عفونی کنند و نیز جعبه ها یا بسته ها قبل از تحویل به مشتری ضد عفونی شوند.
3. توجه به سلامت و بهداشت مواد اولیه: ضروری است تنها مواد اولیه ای تهیه شود که از کیفیت مناسب برخودارند و اطمینان حاصل شده که در آماده سازی آن ها پروتکل های بهداشتی رعایت شده است.
تارت شاتوتی
4.امکان خرید اینترنتی و ارسال آنلاین:از آنجا که ماندن در خانه و عدم رفت وآمد و حضور در مکان های شلوغ شرط اول پیشگیری از ابتلا به کرونا است، امکان خرید اینترنتی مزیت بسیار بزرگی است که یک شیرینی پزی می تواند ارائه دهد. اگر بدانید که در صورت خرید کیک تولد در دوران کرونا، بسته ای که درب منزل تحویل می گیرید درست قبل از ارائه به شما ضد عفونی شده است، خیالتان تا حد زیادی راحت خواهد بود.
در صورتی که اطمینان یابید یک شیرینی پزی از این قواعد پیروی می کند، می توانید نسبت به خرید کیک تولد در دوران کرونا از آن مجموعه آسوده خاطر باشید.

ناتلی، یک قنادی مطمئن برای خرید کیک تولد در دوران کرونا

قنادی ناتلی، یک مجموعه ی متعهد در زمینه ی فروش کیک و شیرینی است که در اصول کاری خود تضمین سلامت کارکنان و مشتریانش را در اولویت قرار داده است و می تواند یک گزینه ی بسیار مطمئن و عالی برای شما به منظور خرید کیک تولد در دوران کرونا باشد. طبق تایید کارشناس بهداشت تمامی اصول ذکرشده در بالا در این مجموعه رعایت می شود و بازه ی زمانی در نظر گرفته شده برای ضد عفونی مجدد دست های کارکنان در مجموعه ی ناتلی، هر 15 دقیقه یکبار است. برای اطمینان می توانید فیلم مراحل ضد عفونی کارگاه ها و کارخانه ی ناتلی را در اینستاگرام ناتلی مشاهده نمایید.

سفارش آنلاین شیرینی

یکی از مزیت های اصلی این قنادی اینترنتی در شیوه ی خرید آنلاین کیک و شیرینی از آن است که به مشتری امکان می دهد تا حتی جزئیات دقیق کیک یا شیرینی مورد سفارش خود را از طریق سایت ناتلی تعیین و آن را ضد عفونی شده، درب منزل تحویل بگیرد. برای این منظور از قسمت ویترین روزانه موجود در سایت ناتلی کیک و شیرینی های روز را انتخاب کنید تا در اسرع وقت به دستتان برسد. همچنین می توانید این کار را از طریق اسنپ فود نیز انجام دهید که در این صورت بین 40 تا 50 دقیقه پس از سفارش محصول مورد نظر را درب منزلتان دریافت خواهید کرد. سفارش های ویژه ی صورت گرفته از طریق سایت (زیر 5 کیلوگرم) نیز پس از گذشت 24 ساعت پخته و به شما تحویل داده می شود. برای خرید آسوده ی کیک تولد در دوران کرونا از قنادی ناتلی همین حالا عضو باشگاه مشتریان ناتلی شوید.

آیا خرید کیک تولد در دوران کرونا بی خطر است؟

53
این مطلب مفید بود ؟30