چهارشنبه, 13 اسفند,1399
آدرس ایمیل
info[@t]dingoland.ir
مشاوره آنلاین
از 9 الی 16
اینستا
dingoland.ir
نقش دو بازیکن در رسوایی اخیر مهدی قائدی!

اتفاقات عجیب و غریب اخیر برای مهدی قائدی بازیکن نوجوان تیم استقلال دردسرهای زیادی را برای وی رقم زد.

ماجرای جنایی دخالت دو فوتبالیست در رسوایی برای مهدی قائدی

مهدی قائدی (زاده 15 آذر 1377 – بوشهر خورموج چارک)، بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست وینگر برای باشگاه فوتبال استقلال تهران در لیگ برتر خلیج فارس بازی می کند.

اتفاقات عجیب و غریب اخیر برای مهدی قائدی جوان حسابی فوتبال ایران را تحت تاثیر قرار داده است و او را باز روی جلد نشریات ورزشی برده است. از یک سو گفته های ستایش برانگیز یک عضو کمیته انضباطی در اینکه بررسی ماجرای بازیکن جوان استقلال را بر عهده باشگاه می گذارند و در زندگی خصوصی این بچه مستقیما تجسس نمی کنند و با محروم کردنش مشکلی بر مشکلاتش نمی افزایند، با انتقاد شدید روزنامه پیروزی مواجه شده و آنها گفتند چطور سوشا و صادقیان پیشتر محروم شده بودند.

مهدی قائدی

مهدی قائدی

روزنامه گل هم ماجرا را کمی جنایی تر کرده است. این روزنامه در تیتر اصلی نوشته است نزدیکان به بازیکن بوشهری اعتقاد دارند این اتفاق یک دسیسه برای او از سوی یکی از هم تیمی هایش است. همچنین در تیتر دیگری از سوی سلطان استقلال نوشته شده که یک بازیکن سرشناس دیگر که می شود پیش بینی کرد احتمالا همشهری اش هم هست، در این حاشیه ها و زندگی خبرساز پسر کوچولوی استقلال نقش داشته و باید دست از سر قائدی بردارد!

نقش دو بازیکن در رسوایی اخیر مهدی قائدی!

4.213
این مطلب مفید بود ؟112