شنبه, 16 اسفند,1399
آدرس ایمیل
info[@t]dingoland.ir
مشاوره آنلاین
از 9 الی 16
اینستا
dingoland.ir
چاپگر جیبی موبایل + تصاویر

چاپگر جیبی هوشمند که مخصوص تلفن های همراه است بسیار کوچک بوده و قادر است تصاویر شبکه های اجتماعی را چاپ کند.جزئیات بیشتر را در ادامه مشاهده کنید.

پرینتر زینک چاپگر همراه موبایل

به اشتراک گذاشتن تصاویر سلفی و یا عکسهای دلخواه در وب سایت ها و شبکه های مجازی به یکی از تفریحات مدرن تبدیل شده است که روزانه میلیونها نفر به این تفریح سر گرم کننده در سراسر دنیا علاقه مند بوده و انجام می دهند. در این میان افرادی هستند که میل به داشتن این تصاویر به صورت چاپ شده دارند و وجود یک چاپگر مخصوص موبایل بسیار حائز اهمیت برای این افراد می باشد.

شرکت Polaroid که یکی از قدیمی ترین شرکتهای متخصص در زمینه ساخت سیستم های همراه چاپ عکس، جدیدترین محصول خلاقانه خود را در این زمینه طراحی کرده است که ازطریق آن توان تصاویر مورد نظر را از طریق تلفن همراه هوشمند چاپ کرد.

پرینتر قابل حمل

این وسیله جدید که Zink نام دارد به کاربران تلفن های همراه هوشمند این امکان را می دهد تا تصاویری که با دستگاه خود تهیه کرده اند به راحتی چاپ کنند.
مهمترین ویژگیهای این پرینتر هوشمند جدید امکان چاپ چندین تصویر رنگی باکیفیت در یک دقیقه است. با این حال  دیگر ویژگی  مهم این فناوری، اندازه آن است به طوریکه به راحتی در جیب جای می گیرد.
 
پرینتر تلفن همراه
 
البته Polaroid پیش از این نیز چاپگر مقرون به صرفه ویژه چاپ عکس از روی تلفن همراه ارایه کرده بود. این محصول که PoGo نام دارد از سال 2118 روانه بازار شده است.
با این حال فناوری جدید Polaroid قابلیتهای ارتفایافته ای دارد. این دستگاه می تواند تصاویری در ابعاد 5 در 8 سانتیمتر چاپ کند. چاپ این تصاویر با استفاده از کاغذ مخصوصی به نام Zero Ink صورت می گیرد.
 
پرینتر جیبی هوشمند
 
برای چاپ تصاویر بر روی این کاغذ مخصوص نیازی به جوهر نیست و در عوض کریستالهای رنگی موجود در کاغذ کار چاپ تصاویر رنگی بر روی کاغذ را انجام می دهد.
این شرکت قیمت چاپگر جیبی خود را با قیمت 130 دلار در نیمه نخست سال 2015 روانه بازار خواهد کرد.

چاپگر جیبی موبایل + تصاویر

4.681
این مطلب مفید بود ؟756