چهارشنبه, 31 شهریور,1400
آدرس ایمیل
info[@t]dingoland.ir
مشاوره آنلاین
از 9 الی 16
اینستا
dingoland.ir
شیرینی شب عید گران می شود؟

رئیس اتحادیه قنادان استان تهران توضیحاتی در رابطه با قیمت شیرینی برای شب عید انجام داد.

شیرینی شب عید گران نمی شود

اقتصادآنلاین: رئیس اتحادیه قنادان تهران از آغاز توزیع شکر دولتی با قیمت 3000 تومان بین قنادی های تهران خبر داد و گفت:ما به همکارانمان توصیه کردیم تا برای شب عید به هیچ وجه افزایش قیمت نداشته باشیم.

علی بهره مند با اشاره به توزیع شکر دولتی با قیمت 3000 تومان به قنادی ها و شیرینی پزی های پایتخت، اظهار کرد:با توجه به تغییرات قیمت شکر در بازار آزاد، از روز شنبه، اتحادیه قنادان، اقدام به توزیع شکر با قیمت مصوب 3000 تومانی میان قنادان کرده است.

رئیس اتحادیه صنفی قنادان تهران گفت:هم اکنون 2000 تن شکر دولتی از سوی مسئولان ذی ربط در اختیار ما قرار گرفته و این شکر به صورت روزانه بین واحدهای صنفی قنادی های تهران توزیع می شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا با وجود توزیع شکر دولتی، افزایش قیمت شیرینی در تهران منطقی است یا خیر خاطرنشان کرد:البته شکر تنها جزئی از مواد اولیه طبخ شیرینی است، ولی با توجه به رکود بازار و وضعیت اقتصادی مردم، به همکارانمان توصیه کردیم تا برای شب عید به هیچ وجه افزایش قیمت نداشته باشیم.

قیمت شیرینی شب عید

توضیحات رئیس اتحادیه قنادان درباره قیمت شیرینی 

نوسان قیمت شکر در هفته های اخیر و همچنین کمبود آن در بازار باعث بر هم خوردن تعادل قیمتی آن شده و به گفته برخی از مسئولان، شاهد افزایش 70 درصدی قیمت آن هستیم؛ این در حالی است که قیمت شکر از 3000 تومان به نزدیک 7000 تومان در برخی خرده فروشی ها هم رسیده است ولی با این وجود معاون وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه به اندازه کافی در فروشگاه های کشور شکر وجود دارد گفت:قیمت بسته های 900 گرمی شکر 4 هزار و بسته های 1 کیلویی آن 4 هزار و 200 تومان است و مردم قیمت های بالاتر از این مبالغ را به عنوان گران فروشی به 124 اطلاع دهند.

 

انتهای پیام/ح.ب

شیرینی شب عید گران می شود؟

1.98
این مطلب مفید بود ؟35