چهارشنبه, 31 شهریور,1400
آدرس ایمیل
info[@t]dingoland.ir
مشاوره آنلاین
از 9 الی 16
اینستا
dingoland.ir
کارت تبریک یا کارت پستال برای مناسبت های مختلف

تبریک گفتن به ، آشنایان، دوستان ، همکاران، اعضای خانواده، و … به اشکال متفاوتی انجام می شود. یکی از روش هایی که می توان صمیمانه احساسات خود را بیان کرد، استفاده از کارت تبریک ، کارت پستال است.

 رپورتاژآگهی:کارت تبریک

از دیر باز تا کنون تبریک گفتن از سنت ها و رسومات مردم ایران و جهان بوده، یکی از رایج ترین نوع تبریک گفتن با کارت تبریک ، کارت پستال می باشد. چینی ها به عنوان اولین سازنده های کارت تبریک شناخته شده اند که پس از آن مصری ها با استفاده از کاغذ پاپیروس، پیامهای تبریک خود را از این طریق ارسال می کردند. در قرن چهاردم در اروپا کاغذهای دست ساز سطح مناسبی برای چاپ متن به منظور تبریک بود. آلمانی ها با استفاده چوب پیام تبریک سال نو را ارسال می کردند. و شاید مقدمه ای شد برای شکل گیری کارت تبریک های امروزی.آنچه امروز با عنوان کارت تبریک شناخته شده، اولین بار در دهه 1930 شکل گرفت و بصورت کاملاً حرفه ای در اختیار مشتریان قرار گرفت.

کارت تبریک

کارت های تبریک با موضوعاتی از قبیل تبریک عید نوروز، تولد، دعوت ماه مبارک رمضا و عید سعید فطر، موضوعات عاشقانه، ولنتاین، تبریک روزهای خاصی همچون روز مادر، روز پدر، تجارت و کسب و کار، کارت تبریک با موضوعات غمگین، موضوعاتی آسمان، موضوع کامپیوتر، فانتزی و … می باشند.

کارت پستال

سالیان سال این نوع تبریک گفتن رواج داشته و هر ساله تعداد بیشماری کارت تبریک برای مراسم مختلف استفاده می شود. چاپ کارت تبریک و کارت پستال به صورت اختصاصی و غیر اختصاصی انجام می شود.
نوع اول که معمولا به صورت چاپ دیجیتال انجام می شود طرح، متن،لوگو از اشخاص یا شرکت ها گرفته می شود و کارت تبریک و یا کارت پستال به صورت کاملا اختصاصی مطابق با سلیقه و نظر مشتری چاپ می شود.
چاپ کارت تبریک
در نوع دوم که معمولا به صورت افست انجام می شود شرکت های تولید کارت پستال و... طرح های انتخابی خودشان را چاپ کرده و به همان شکل به صورت آماده به فروش می رسانند که در این نوع کارت ها معمولا امکان شخصی سازی نیست. در مجموعه چاپ لاوین ما کارت تبریک، کارت پستال و کارت دعوت ها را به صورت کاملا اختصاصی طراحی و چاپ کرده و در زمان بسیار کوتاه در حد چند ساعت با کیفیت بالا تحویل مشتریان عزیز می دهیم.
کارت پستال

از مزایای چاپ کارت پستال به صورت دیجیتال میتوان موارد زیر را نام برد :

  • قابلیت چاپ با اطلاعات متغیر از قبیل متن، تصویر، انتخاب رنگ زمینه، درج اسامی مورد نظر
  • امکان چاپ کارت تبریک، کارت پستال به شکل اختصاصی
  • چاپ کارتهایی با سایز های 15x15 و 15x21
  • چاپ تعداد حد اقل 30 کارت در یک نوبت چاپ
  • تحویل کارتها در کمتر از یک روز کاری

کارت تبریک یا کارت پستال برای مناسبت های مختلف

4.37
این مطلب مفید بود ؟61