شنبه, 13 آذر,1400
آدرس ایمیل
info[@t]dingoland.ir
مشاوره آنلاین
از 9 الی 16
اینستا
dingoland.ir
ماده ای که آلت تناسلی مردان برای نعوظ نیاز دارد

آلت تناسلی مردان برای داشتن عملکرد طبیعی و مناسب در رابطه زناشویی نیاز به فاکتورهایی دارد که یکی از آن فراهم بودن شرایط جسمی است.

ویتامینی که برای نعوظ و عملکرد آلت تناسلی لازم است

توانایی مناسب در برقراری رابطه جنسی ارتباط مستقیم با سلامت جسمی و روانی دارد. همانطور که میدانیم برخی از افراد به دلیل مشکلات جسمی و کمبودهایی که در بدن دارند قادر به برقراری رابطه زناشویی مناسب نیستند در این میان اختلالات مربوط به آلت تناسلی مردان یکی از رایج ترین آنهاست.

مستقیم به سراغ موضوعی می رویم که شاید باشند در میان شما افرادی که از این مسئله رنج می برند ، مسئله پیچیده ای که شاید با راه حلی ساده قابل رفع باشد ،اختلال عملکرد آلت تناسلی در برقراری رابطه زناشویی . در این بخش از سلامت دینگولند براساس گزارش men health نتیجه تحقیقات متخصصان را متوجه تاثیر فوق العاده یک ویتامین در رفع این اختلال کرد.

آلت تناسلی مردان

توصیه ای برای رفع اختلال نعوظ آلت تناسلی مردان

ویتامین دی شلی آلت تناسلی مردان را رفع می کند 

ویتامین دی همان ماده ای که آلت تناسلی مردان برای سفت شدن نیاز دارد. نتیجه تحقیقاتی دقیق در کشور ایتالیا این نکته را ثابت کرد و متخصصان دریافتند که مردان با کمبود ویتامین دی در برقراری رابطه زناشویی بسیار ضعیف تر عمل می کنند. 

در گزارش کامل نتیجه این مطالعات آمده است که میزان ناکافی ویتامین d در بدن مردان باعث تشدید تولید رادیکال های آزاد می شود که یون های سوپر اکسید نام دارند.

رادیکال های آزاد نامبرده اکسید نیتریک مولکولی را در بدن به شدت کاهش می دهند در نتیجه سفت شدن آلت تناسلی با اختلال و دشوار می شود. اکسید نیتریک که توسط بدن انسان تولید می شود نقش مهمی را در گشادی رگها دارد vasodilator. ( در واقع یک ماده گشاد کننده عروق است . وجود آن کمک می کند تا رگهای خونی از هم باز شوند و جریان خون تسهیل یابد ، یکی از نتایج افزایش گردش خون در شرایط عادی بدن عملکرد آلت تناسلی و نعوظ را به صورت طبیعی حاصل می شود. مسئول ارشد این گروه تحقیقاتی می گویند زمانی که بدن مقدار کافی اسید نیتریک نداشته باشد عروق خونی به اندازه کافی شل نشده و در نتیجه امکان نعوظ فرااهم نمی شود.

آلت تناسلی

آلت تناسلی برای عملکرد مناسب به ویتامین دی نیاز دارد

 

از منابع ویتامین دی می توان به این موارد اشاره کرد:

نور خورشید

ماهی تن نیز یکی از منابع مفید ویتامین D است 

زرده تخم مرغ نیز غنی از ویتامین D است 

جگر گاو 

روغن کبد ماهی 

آب پرتقال غنی شده با ویتامین D 

غلات غنی شده با ویتامین D  

برخی قارچ ها نیز درست مانند انسان مقادیر زیادی ویتامین D در تماس با نور خورشید تولید می کنند

ماهی های چرب مانند ماهی آزاد 

آلت تناسلی , ویتامینی برای رفع مشکل اختلال نعوظ مردان

4.4770
این مطلب مفید بود ؟68585