شنبه, 13 آذر,1400
آدرس ایمیل
info[@t]dingoland.ir
مشاوره آنلاین
از 9 الی 16
اینستا
dingoland.ir
دردسر شیرین احمد نوراللهی برای سرمربی کروات

دستیابی به آمادگی احمد نوراللهی اکنون به دردسر شیرینی برای برانکو ایوانکوویچ تبدیل شده است. 11 بهمن

احمد نوراللهی دردسر شیرین برای پرسپولیسی ها

احمد نوراللهی که با وجود پایان خدمت سربازی اش، با مشکلاتی در این زمینه مواجه بود و نمی توانست پرسپولیس را همراهی کند، با تلاش مسئولان باشگاه پرسپولیس مشکلش حل شد.

پیگیری وضعیت خدمت سربازی نوراللهی پس از حضور افشین پیروانی به عنوان مدیر تیم فوتبال پرسپولیس با جدیت بیشتری دنبال شد و با تلاش هایی که در این زمینه صورت گرفت، مشکل صدور کارت پایان خدمت سربازی نوراللهی حل شد.

نوراللهی هافبک شماره هشت سرخپوشان که بعد از دریافت مجوز بازگشت به ترکیب سرخپوشان در دیدار ابتدایی اش بعد از دوری یکساله مقابل گسترش فولاد نتوانست انتظارات را برآورده کند، در دیدار دوم مقابل پیکان در پست وینگر در دقایق پایانی به میدان آمد و توانست خبر از آمادگی مطلوبش بدهد.

اکنون برانکو ایوانکوویچ سه هافبک دفاعی در لیست تیمش در اختیار دارد و در صورتی که کمال کامیابی نیا نیز به شرایط ایده آل بدنی نزدیک شود و از دوران مصدومیت فاصله بگیرد کاملا شرایط به سود سرمربی کروات خواهد بود.

احمد نورالهی

احمد نوراللهی در پرسپولیس

حضور احمد نوراللهی، کمال کامیابی نیا و محسن ربیع خواه می تواند اختیار عمل کاملی در دست برانکو قرار دهد تا او به تاکتیک و استراتژی مدنظر خود دست یابد. با این حال در شرایط فعلی کامیابی نیا دچار مصدومیت است و از ترکیب اصلی دور است و نوراللهی اما توانسته به شرایط بدنی ایده آل دست یابد. این به معنای آن است که برانکو دیگر مجبور نیست از بازیکنان غیرمتخصص در پست شش سود ببرد.

بازگشت ماهینی به پست دفاع، یک خاصیت دیگر هم برای سرمربی سرخپوشان خواهد داشت و این تیم در خط دفاعی نیز با 5 بازیکن آماده همراه خواهد بود و بزرگترین رقابت نیز در سمت راست دفاعی و با صادق محرمی شکل خواهد گرفت.

حضور نوراللهی در هافبک میانی می تواند بازیسازی بهتری نیز با توجه به خصوصیات این بازیکن شکل دهد و آنها احتمالا در جدال با سپاهان با سود بردن از شماره هشت خود در استادیوم آزادی به میدان خواهند رفت.

بازگشت این بازیکن به پرسپولیس اما خیلی با استقبال برخی از بازیکنان روبرو نشده و آن ها از این نگران هستند که در صورت بازگشت این بازیکن جای آنها در ترکیب اصلی دچار لرزش شود.

آمادگی نورالهی ممکن است باعث نیمکت نشینی ربیع خواه یا کامیابی نیا شود و از سوی دیگر ممکن است ربیع خواه دوباره در سمت چپ خط دفاعی بازی کند و جای یکی از مدافعان را بگیرد!

این موضوع باعث شده تا تعدادی از بازیکنان نظر مثبتی نسبت به بازگشت احمد نوراللهی به پرسپولیس نداشته باشند.

دردسر شیرین احمد نوراللهی برای سرمربی کروات

54
این مطلب مفید بود ؟40