پنجشنبه, 26 فروردین,1400
آدرس ایمیل
info[@t]dingoland.ir
مشاوره آنلاین
از 9 الی 16
اینستا
dingoland.ir
آخرین خبر از وضعیت جسمانی رضا رشیدپور

صفحه رسمی برنامه حالا خورشید با انتشار پستی درباره آخرین وضعیت جسمی رضا رشیدپور و علت اصلی غیبت این مجری در ساعات پایانی حالا خورشید توضیح داد.

چرا رضا رشیدپور در پایان برنامه دیروز حضور نداشت

بهمن ماه سال 95 بود که رضا رشیدپور در حین اجرای برنامه از حال رفت و فورا به بیمارستان منتقل شد و چند روزی اجرای برنامه حالا خورشید را از دست داد. در زمان ایجاد این اتفاق برای رضا رشیدپور حواشی زیادی شکل گرفت و هواداران او به شدت نگران وضعیت سلامتش شدند تا اینکه رضا رشیدپور بعد از بهبود نسبی شرایط جسمانی اش درباره علت اصلی این اتفاق توضیح داد .

رضا رشیدپور در همان روزها علت اصلی این از حال رفتن را فشار کاری و استرس عنوان کرد و چند روز بعد دوباره اجرای برنامه حالا خورشید را برعهده گرفت.

روز گذشته دوباره حادثه ای مشابه سالهای قبل برای رضا رشیدپور رخ داد اما خوشبختانه جدی نبود.

علت اصلی غیبت رضا رشیدپور در برنامه حالا خورشید

بعد از اینکه بخش پایانی برنامه توسط حمید ترابیان دیگر مجری برنامه حالا خورشید اجرا شد و این مجری به گفتگو با مهمان برنامه نصرالله رادش پرداخت زمزمه هایی از علت غیبت رضا رشیدپور در بخش پایانی برنامه به گوش رسید .

رضا رشیدپور

افت فشار رضا رشیدپور در برنامه حالا خورشید

صفحه رسمی برنامه حالا خورشید با انتشار پستی در اینستاگرام درباره علت اصلی غیبت رضا رشیدپور نوشت :

پیرو پرسش مخاطبان گرامی درباره غیبت رضا رشیدپور در نیم ساعت پایانی برنامه و ترک آنتن بدون خداحافظی ، روابط عمومی برنامه حالا خورشید به اطلاع می رساند که مجری و تهیه کننده برنامه، صبح امروز به دلیل فشار کاری شدید و شب بیداری پیوسته برای تغییر استودیو و نصب دکور جدید و همچنین ضبط آیتم های ویژه برای شب یلدا در نیمه های شب، به هنگام اجرای برنامه صبحگاهی دچار سرگیجه و افت شدید فشار خون شد و توسط همکاران به نزدیکترین مرکز درمانی منتقل و تحت درمان قرار گرفت.

همین موضوع و تلاش برای پرهیز از انتقال استرس به بینندگان ارجمند سبب شد که نظم طبیعی کار کمی دچار تغییر و اخلال شده و نیم ساعت پایانی برنامه بدون حضور و خداحافظی ایشان پخش شود.

وضعیت عمومی رشیدپور با اقدامات درمانی اولیه تثبیت شده و نگرانی خاصی وجود ندارد.

رضا رشیدپور

رضا رشیدپور مجری برنامه حالا خورشید

برنامه حالا خورشید با اجرای رضا رشیدپور ، حمید ترابیان و پرویز نشاط هر روز صبح روی آنتن شبکه سه سیما میرود و در بخش های مختلف مهمان صبحگاهی خانه های هواداران است.

رضا رشیدپور

رضا رشیدپور ، حمید ترابیان و پرویز نشاط مجری های برنامه حالا خورشید

آخرین خبرها از وضعیت جسمانی رضا رشیدپور + علت غیبت در حالا خورشید

55
این مطلب مفید بود ؟50