چهارشنبه, 31 شهریور,1400
آدرس ایمیل
info[@t]dingoland.ir
مشاوره آنلاین
از 9 الی 16
اینستا
dingoland.ir
20 دانش آموز یک دبیرستان جن زده شدند! + تصاویر

تعدادی از دانش آموزان نوجوان که در حال بازی با گوشی موبایل بودند یکباره فریاد زدند و حرکات عجیب و غریبی انجام دادند ، این 20 دختر و پسر جن زده هم اکنون در وضعیت بسیار بدی قرار دارند.

جن زده شدن دانش آموزان حین بازی با گوشی موبایل

ماجرای عجیب و ترسناک جن زدگی 20 دانش اموز دبیرستانی در حین بازی با میلیون ها نفر را متعجب ساخت.

Pupils 'possessed by DEVIL' after playing with OUIJA BOARD APP

 به گزارش اکسپرس کلیسایی در کلمبیا به دلیل نگهداری 20 دانش اموز دبیرستانی که به گفته ی خبرگزاری های محلی روحشان دچار روح شیطانی شده است در وضعیت حادی قرار دارد.

 تعداد زیادی از دانش آموزان جوان طی هفته ی گذشته در جریان بازی و استفاده از یک اپلیکیشن گوشی موبایل دچار مشکل عجیب شده اند ، انها فریاد می زنند و چهره هایشان همانند جن زده ها شده.

جن زده

تصاویر دلخراش دانش آموزانی که شبیه جن زده ها شدند

 شهردار منطقه می گوید :تعدادی از دانش اموزان دبیرستان لیورا بعد از بر زمین افتادن و فریاد زدن های عجیب و غریب به بیمارستان منتقل شدند اما پزشکان هیچ گونه مورد قابل تشخیص یافت نکردند . بعد از ادامه این وضعیت اغلب تصور کردند که انها جن زدهشده باشند به همین دلیل انها را به کلیسا آوردند تا توسط برخی افراد ماهر در این زمینه برای درمان آنها به کلیسا بیایند.

برخی معتقدند که این حالت به دلیل ورود ویروس خاصی به بدن انهاست اما هیچ خبری در این مورد تایید نشده است.

 شهردار در ادامه می گوید:وقتی برای بررسی وضعیت به کلیسا رفتم نوجوانان را دیدم که یکباره فریاد می زدند " یک روح شیطانی قصد دارد انها را با خود ببرد".

به گفته ی یکی از معلمان دانش اموزان در حال انجام یک بازی جدید بودند ، بازی مثل احضار روح مردگان . در جریان بازی بعضی از دانش آموزان حرکات عجیب و غریبی انجام می دادند ولی به یکباره همه چیز متشنج شد.

یکی از شاهدان عینی می گوید:یکباره دیدم که دانش اموزانی که در حال بازی بودند به حالتی مثل غش روی زمین افتاده و بدون دلیل فریاد می زدند.

دختری که در بین انها بود جملات و کلمات عجیب و غریبی با خود می گفت.

یکی از افرادی که ویدئویی از این وضعیت ضبط و منتشر کرده است می گوید:ما اصرار داریم که این افراد بایستی به مرکز درمانی منتقل شوند اما پزشکان از پذیرفتن آنها امنتاع می کنند و می گویند هیچ کاری برای این افراد نمی توانند انجام دهند.

جن زده

نگهداری دانش اموزان جن زده در کلیسا

جن زده , دختر و پسرهایی که با موبایل جن زده شدند

3123
این مطلب مفید بود ؟7548