شنبه, 13 آذر,1400
آدرس ایمیل
info[@t]dingoland.ir
مشاوره آنلاین
از 9 الی 16
اینستا
dingoland.ir
ویژگی های زن مورد علاقه یک مرد مهر ماهی

اگر قصد ازدواج با مردان مهر ماهی را دارید قبل از تصمیم گیری، در مورد خصوصیات اخلاقی و علایق او بیشتر بدانید.

خصوصیات مردان متولد مهر و ویژگی های آقایون مهرماهی

به مناسبت فرا رسیدن فصل پاییز مطلبی خواندنی درباره مردان متولد مهر ماه گردآوری کرده ایم که با خواندن آن با خصوصیات و ویژگی های بارز آنها آشنا شده تا بتوانید برخورد مناسبی با آنها داشته باشید در این مطلب شما را با علایق مردان مهر ماهی آشنا کرده و به شما می گوید این مردان به کدام زنان علاقه مند هستند و همچنین به این موضوع که یک مرد متولد مهر ماه چگونه عاشق شده و چگونگی رفتارهای او در رابطه عاشقانه اش پرداخته است ؛ این بخش از دینگولند رازهایی در مورد ویژگی های اخلاقی و ... مردان مهرماهی را برایتان بازگو خواهد کرد.

زن مورد علاقه مردان متولد مهر ماه

برای مرد مهرماهی صداقت بسیار مهم است او زنی صادق و منصف را دوست دارد و برابری و عدالت و همچنین تعادل داشتن از ویژگی های بارز مردان مهر ماهی می باشد به خاطر همین است که ترازوی عدالت نماد ماهشان می باشد و هیچ چیز تنفرآمیزتر از بی عدالتی برایشان نیست.

مرد مهر ماهی به زنی علاقه مند است که تحت هر شرایطی او را تنها نگذاشته و اجتماعی ترین خصوصیات را داشته باشد ولی در کل جمع های خودمانی و صمیمانه را بیشتر ترجیح می دهد.

این مرد ها بسیار صادقانه و صریح صحبت می کنند و همین ویژگی منحصر به فرد و خاص آن ها را از دیگران متمایز کرده است گاهی علت انتخاب شما از مردان متولد مهر ماه این است که دلیل شادی شما می شوند. مردان متولدین مهر ماه به سادگی قلب خود را در اختیار کسی نمی گذارند و آن را تنها به کسی که قرار است ازدواج کنند می بخشند.

چنانچه عاشق و علاقمند به یک متولد مهرماه شدید و چنانچه او نیز شما را دوست دارد شانس با شما یار است ولی اگر حسی به مرد متولد مهر ندارید اما او شما را دوست دارد مطمئن باشید که خودش از حسی که در وجود شماست با خبر است ، متولدین دی ماه روحیه بسیار حساسی دارند بنابراین مراقب باشید که دلشان را نشکنید.

مردان مهر ماهی

علاقه مندی های مردان مهر ماهی

چیزی که برای مرد متولد مهر تنفر آمیز است درهم برهمی کارها و امور زندگی است و در مقابل نظم و ترتیب و هماهنگی بسیار مورد اهمیت او می باشد تا جایی که باید راحتی و آرامش در خانه موج بزند که بتواند پس از مشغله های بزرگ و دیوانه کننده به آنجا پناه برده آرامش بگیرد و اگر چیزی غیر از این باشد تعادل طبیعی و ذاتی اش از بین میرود.

مرد مهر ماهی روحیه بسیار شادی دارد و همیشه به فضا های فرح بخش علاقه مند هست پس تلاشتان این باشد که محیط خانه را با چیدمان زیبا و رنگ های دلباز آماده کنید. مسافرت رفتن یکی دیگر از علایق مردهای مهر ماهی می باشد آنها عاشق خوش گذرانی و هیجان می باشد و زنی را دوست دارند که در این خوش گذرانی ها او را همراهی کند.

زن مورد علاقه مرد مهر ماهی

مردان متولد مهر را بیشتر بشناسید

برخورداری از قوه ذهنی و استعداد بالا از خصیصه های بارز مردان متولد مهر می باشد مرد مهر ماهی هنگامی که به اجبار وادار به قضاوت شوند توانایی این را دارند که بی طرفانه و منصفانه داوری کنند به هیچ عنوان حاضر نیستند با افراد پر حاشیه سر و کله بزند.

بی صبری در برابر انتقاد از جمله ضعف های آن ها می باشد و به شدت تمایل دارند که اعمال و رفتارشان مورد تایید دیگران قرار گیرد اما در کل اشخاصی با تدبیر ، متعادل ، انعطاف پذیر و ملاحظه گر میباشند.

متولدین مهر ماه دارای طبیعت گرم و تر بوده و معمولاً خوش طینت و مورد توجه دیگران می باشند آنها زمانی که دروغ بگویند حتماً صدمه خواهند دید شراکت با آن ها سازگاری ندارد و با هر کسی که شریک شوند حتماً زیان آن را می بینند و مهمتر از همه مال حرام نیز برای آنها خوشکام نیست.

خصوصیات مرد مهر ماهی

چگونگی عاشق شدن مرد مهر ماهی

تصور می کنید با وجود این ویژگی ها مرد مهرماهی چطور عاشق میشود؟ این مرد در همه حال به دنبال زنی بی نقص و کامل می باشد که همیشه در ذهنش تجسم می کند تنها ظرافت زن کافی نیست و هیچ شکی در این نیست تمام لباس هایی که زن می پوشد شیک پوش به نظر می رسد ولی آیا رفتار و حرکاتش چگونه باید باشد؟ چنانچه قصد دارید پسری مهرماهی را شیفته خود کنید بایستی به تمامی حرکات بدن و طرز راه رفتنتان توجه کنید چرا که یک پسر مهر ماهی به ریزترین حرکات شما توجهش جلب می شود.

مرد مهر ماهی به هیچ عنوان اهل پرخوری نیست غذاهای منتخب و زیبا مورد علاقه او است و در غذا خوردن نیز طالب زیبایی و دیزاین آن می باشد پس پیش از هر چیزی سفره ای رنگین و زیبا برایش بچینید.

در ادامه لیستی از کارهایی را که بایستی در برابر یک مرد مهر ماهی از آنها اجتناب کنید در اختیارتان قرار دادیم با ما همراه باشید تا با آنها آشنا شوید.

1- زمانی که او حضور دارد با مردهای دیگر خودمانی و راحت نشوید اجازه ندهید که در مورد محبت شما شکی به دلش راه پیدا کند چرا که او دوست دارد قلب شما تنها متعلق به او باشد.

2- سعی کنید تنبلی را از خود دور کنید و یک فرد منفعل در دید او به نظر نیایید.

3- از هر نوع عمل یا کاری که نشان می دهد به او دستور می دهید به شدت اجتناب کنید و از او انتظار نداشته باشید که شما را به همه دوست های خود معرفی کرده و با آن ها آشنا کند.

عاشق شدن مرد مهر ماهی

مرد مهرماهی و رابطه های عاشقانه اش

باید بدانید دختری که در دام عشق یک مرد مهر ماهی افتاد دیگر خلاص شدنی در کار نیست دلیل آن را می دانید؟ دلیلش این است که چنانچه قصد ترک او را داشته باشید به قدری منطق و دلیل برایتان می آورد که ثابت کند افکاری که دارید غلط است و نه تنها خود را محکوم می کنید بلکه هوشمندی او در عرضه دلایلش چنان به نرمی و گرمی بروز می کند که شما سرسخت بودنش که حتی باعث ناراحتیتان می شود را نیز به طور کلی فراموش می کنید.

مرد مهر ماهی قلب و نظر شما را به راحتی می تواند تسخیر کند تا جایی که در مبارزه و کشمکش با یک مهر ماهی بیشتر اوقات شما میبازید ، ولی این باختن با شکست خوردن قابل قیاس نیست چرا که دیری نمی گذرد که مشاهده می کنید خواسته هایتان خواسته های اوست و آرزوهایتان آرزوی او است و در دنیا هیچ چیزی به اندازه خوشحال شدن او برایتان ارزشمند نیست.

در نظرتان لبخندش حکم یک سبد گل رز را که غنچه هایش در حال شکفتن است دارد که به هیچ عنوان توانایی ادامه زندگی بدون او را ندارید. زن هایی که سنگدل هستند می توانند در برابر لبخندهای یک مرد مهر ماهی مقاومت کنند به شرطی که جدا از داشتن چنین دلی یک اراده فولادین داشته باشند. آن دسته زن هایی که عاشق یک متولد مهر ماه هستند و با او در یک رابطه عاطفی و عاشقانه به سر می برند هیچ کدامشان نمی توانند جمله « نمی دانم چرا دوستش دارم» را به زبان بیاورند.

خصوصیات و ویژگی های مردان مهر ماهی + زن مورد علاقه شان

4.7344
این مطلب مفید بود ؟32420