چهارشنبه, 31 شهریور,1400
آدرس ایمیل
info[@t]dingoland.ir
مشاوره آنلاین
از 9 الی 16
اینستا
dingoland.ir
مادر نوزادش را از طبقه بالا پرتاب کرد تا زنده بماند!

مادر نوزاد 9 ماهه اش را از پنجره ی طبقه بالا به پایین پرتاب کرد ، شرایط پر از استرس و او تمام تلاشش را می کرد تا جان فرزندش را نجات دهد.

تصمیم عجیب مادری برای نجات جان نوزادش 

می دانیم که یک مادر حاضر است برای نجات فرزندش هرخطری را به جان بخرد ولی همین احساسات مادرانه می تواند گاهی خطرآفرین باشد پس بهتر است در شرایط حساس تصمیم دور از احساس باشد.

ماجرای این گزارش مربوط به مادری می شود که ساعت 3 صبح بر اثر دوده ایجاد شده از آتش سوزی در گوشه ای از خانه اش از خواب بیدار شده و سراسیمه برای نجات جان فرزندانش به اتاق انها می رود.

مادر نوزاد

عکس نوزادی که مادرش در اتش سوزی او را از بالای پنجره به پایین پرتاب کرد

داستان مادری که برای نجات جان نوزاد 9 ماهه اش مجبور شد او را از طبقه بالا به پایین پرت کند

"یاسمی هرناندز " مادر 4 فرزند در مصاحبه با ABC 7 حادثه را اینطور توصیف کرد که :ساعت حدود 3:30 صبح بود متوجه آتش سوزی خانه شدم به سرعت خودم را به طبقه دوم و اتاق خواب بچه ها رساندم ،

اتاق کودک نه ماهه من پر از دود بود و بدترین شرایط را داشت نمی دانستم باید چه کنم ، از پنجره بیرون را نگاه کردم مردی که برای کمک آمده بود درست زیر پنجره اتاق ایستاده بود

می دانستم که اگر نوزاد 9 ماهه را از میان این دود و آتش بیرون ببرم مطمئناً خفه می شود تصمیم سختی بود و در آن لحظه تنها راهی که به ذهنم رسید این بود که فرزندم را از طبقه بالا به بیرون از خانه به نوعی پرت کنم.

مرد را صدا زدم و از او خواستم که فرزندم را بگیرد، علاوه و استرس و لرزشی که در بدنم داشتم تمام سعی خود را کردم تا با تمرکز و دقت فرزندم را به پایین و جایی که آن مرد ایستاده بود بیاندازم

 

به طرز نکردنی فرزندم از مرگ نجات یافت و من با تمام قدرت و شتاب از اتاق بیرون رفتنم تا سه فرزند دیگرم را پله ها به پایین ببرم.

مادر نوزاد

مادر نوزاد

مادر نوزادش را از طبقه بالا پرتاب کرد تا زنده بماند!

4.337
این مطلب مفید بود ؟325