شنبه, 13 آذر,1400
آدرس ایمیل
info[@t]dingoland.ir
مشاوره آنلاین
از 9 الی 16
اینستا
dingoland.ir
نحوه اعتراض به نتایج کنکور سراسری 96

مشاور عالی سازمان سنجش کشور در رابطه با نحوه اعتراض داوطلبان به نتایج کنکور سراسری سال 96 توضیحاتی را ارائه کرد.

اعتراض به نتایج کنکور سراسری

مشاور عالی سازمان سنجش کشور در رابطه با نحوه اعتراض داوطلبان به نتایج کنکور سراسری سال 96 توضیحاتی را ارائه کرد.

کنکور حسین توکلی گفت:داوطلبان شرکت کننده در کنکور سراسری سال 96 پس از دریافت کارنامه نتایج ن هایی خود در صورتی که در رابطه با مندرجات کارنامه و یا انتخاب رشته شان سئوال داشته باشند می توانند تا روز 20 ماه از طریق سایت سازمان سنجش سوال و یا اعتراض خود را مطرح کنند.

وی افزود:کارنامه نتیجه نهایی برای تمام داوطلبان شرکت کننده در کنکور سراسری تهیه شده و این کارنامه شامل رتبه داوطلب است.

کنکور.


مشاورعالی سازمان سنجش کشور با اشاره به تهیه کارنامه علمی برای هر یک از داوطلبانی که فرم انتخاب رشته اینترنتی را تکمیل کرده اند اظهارکرد:داوطلبانی که فرم انتخاب رشته را تکمیل کرده، اما پذیرفته نشده اند می توانند کارنامه علمی، شامل رتبه داوطلب در هر یک از کد رشته های انتخابی و بین متقاضیان کد رشته و همچنین سهمیه مربوط با توجه به نمره کل و رتبه آخرین نفر پذیرفته شده را مشاهده کنند.

توکلی ادامه داد:این اطلاعات از روز سه شنبه 28 شهریور ماه به روی سایت سازمان سنجش کشور قرار می گیرد.

وی در خصوص چگونگی نحوه اعتراض داوطلبان خاطرنشان کرد:داوطلبان می توانند پس از دریافت کارنامه نتایج نهایی در صورتی که در رابطه با مندرجات کارنامه و یا انتخاب رشته خود سوال یا اعتراضی داشته باشند روز 20 مهر ماه 96 از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی سایت سازمان سنجش نسبت به دریافت پاسخ اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش کشور اذعان کرد:همچنین هر یک از داوطبان می توانند با شماره تلفن 42163-021 تماس گرفته و سوالات خود را مطرح کنند.

چگونه به نتیجه کنکور سراسری 96 اعتراض کنیم؟

3.84
این مطلب مفید بود ؟31