جمعه, 12 آذر,1400
آدرس ایمیل
info[@t]dingoland.ir
مشاوره آنلاین
از 9 الی 16
اینستا
dingoland.ir
بمب نقل و انتقالات پرسپولیس در راه است

مسئولین پرسپولیس در صورت رفع محرومیت به دنبال عقد قرارداد با سروش رفیعی هستند.

بمب بزرگ پرسپولیسی ها در نقل و انتقالات

پرسپولیس برای لیگ هجدهم نیز عزم خود را جزم کرده که در قهرمانی هت تریک کند ولی در این میان یک مانع برای این باشگاه وجود دارد و اینکه این تیم به دلیل محروم بودن از پنجره نقل و انتقالات نمی تواند بازیکن جدیدی را به خدمت بگیرد و ممکن است در بعضی پستها در فصل بعد دچار مشکل شود.

اگر باشگاه پرسپولیس بتواند مشکل محرومیتش در جذب بازیکن در بازار نقل و انتقالات تابستانی را حل کند، یک اتفاق بزرگ در انتظار این تیم خواهد بود.
از پیرامون باشگاه پرسپولیس خبر می رسد، در صورت حل مشکل محرومیت از جذب بازیکن، اولین گزینه ای که می تواند در لیست برانکو ایوانکوویچ قرار بگیرد، سروش رفیعی است. البته سروش به خواسته شخصی از پرسپولیس رفت تا به قول خودش، به وضعیت مالی اش، سر و سامان بدهد. او یکی از گزینه های حتمی برای بازگشت به پرسپولیس است و به نوعی، همیشه برایش در لیست تیم، جایی برای بازگشت وجود دارد به خصوص که تکلیف محسن مسلمان هنوز مشخص نیست و اگر پنجره نقل و انتقالات برای سرخپوشان باز شود، بدون شک شاهد خروج نام مسلمان از لیست این تیم خواهیم بود. در آن زمان و در چنین شرایطی، شاید فضای مذاکره برای بازگرداندن سروش رفیعی نیز باز شود.
سروش در چند مصاحبه اش بعد از جدایی از پرسپولیس و پیوستن به باشگاه الخور قطر گفته بود یک روز برمی گردد تا به بازی برای پرسپولیس ادامه دهد و شاید آن روز، چندان هم دور نباشد و خیلی زودتر از چیزی که تصور می کردیم، شماره 7 پرسپولیس دوباره به رفیعی برسد.

پرسپولیس

گزینه پرسپولیس در جذب بازیکن

جالب اینکه اگر سرخپوشان تصمیم به جذب بازیکن در تابستان بگیرند، با توجه به محرومیت فیفا، باید این بازیکنان را به اندازه نیم فصل بیرون بنشانند و شاید این اتفاق برای سروش هم رخ بدهد البته به شرط آنکه رفیعی بخواهد به پرسپولیس برگردد.
موضوع دیگر این است که گفته می شد امکان ندارد برانکو به دنبال بازیکنی برود که به صورت خودخواسته از پرسپولیس جدا شده باشد اما این اتفاق بارها رخ داده از جمله سیدجلال که مثل سروش و با روشی بدتر(!) به قطر رفت و حالا کاپیتان محبوب سرخ هاست؛ یا بازیکنان سرباز. مثلاً وقتی احمد نوراللهی و امید عالیشاه از پرسپولیس رفتند، همه می گفتند امکان بازگشت آنها دیگر وجود ندارد چون در بدترین زمان ممکن، دست باشگاه را در پوست گردو گذاشتند اما نوراللهی برگشته و عالیشاه هم به خواسته برانکو دوباره برمی گردد. حالا نوبت سروش رفیعی است که شانس بازگشت به پرسپولیس را داشته باشد.

بازیکنان پرسپولیس از نشست پای میز مذاکره طفره می روند

وضعیت خاص باشگاه پرسپولیس که به محرومیت این باشگاه از نقل وانتقالات تابستانی مربوط می شود باعث شده تعدادی از بازیکنان این تیم که قراردادشان در آستانه اتمام است برای خود بازارگرمی کرده و به راحتی پای میز مذاکره با مسئولان باشگاه شان ننشینند، مسئله ای که دلخوری مسئولان باشگاه پرسپولیس را هم در پی داشته است.

بوژیدار رادوشویچ، صادق محرمی، محسن ربیع خواه، وحید امیری، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده و کمال کامیابی نیا از جمله بازیکنانی هستند که قراردادشان با پرسپولیس فقط تا پایان فصل جاری است و مربیان این تیم تمایل زیادی به حفظ همه آنها با توجه به شرایط خاص تیم شان دارند. در این بین برخی از این بازیکنان شخصاً حاضر به مذاکره با مسئولان باشگاه پرسپولیس برای تمدید قرارداد نشدند و مدیربرنامه های خود را به باشگاه فرستادند. برخی دیگر هم اصرار دارند در پایان فصل مذاکرات خود را با باشگاه انجام دهند.

بمب نقل و انتقالات پرسپولیس در راه است

3.520
این مطلب مفید بود ؟146