شنبه, 13 آذر,1400
آدرس ایمیل
info[@t]dingoland.ir
مشاوره آنلاین
از 9 الی 16
اینستا
dingoland.ir
راههای رسیدن محمد صلاح به توپ طلا

آخرین راهی که محمد صلاح می تواند نظر فرانس فوتبال را جلب کند بردن کفش طلاست که بسیار به آن نزدیک است.

محمد صلاح، رقیب جدید رونالدو و مسی برای تصاحب توپ طلا

بعد از ده سال فرمانروایی بر فوتبال جهان ، حالا این دو یک رقیب بسیار سرسخت را پیش روی خود می بینند ، فردی مصری که در تکنیکش مسی را می بینید و در جایگیری و شوتزنی رونالدو را . اما در چه صورتی صلاح می تواند به یک دهه فرمانروایی بهترین بازیکنان تاریخ پایان دهد ، با هم به پنج چیزی که صلاح برای توپ طلا می خواهد می پردازیم :

5 چیزی که محمد صلاح برای دستیابی به توپ طلا می خواهد

1 - چمپیونز لیگ:بدون شک مهم ترین راه برای رسیدن به توپ طلا ، بردن چمپیونز لیگ ، مهم ترین جام اروپایی است که تجربه نشان داده مجله فرانس فوتبال نیز اهمیت ویژه ای به این جام می دهد .

محمد صلاح

نزدیکی محمد صلاح به توپ طلا

حالا اما محمد صلاح بسیار به این جام نزدیک است ، اگر آنها در بازی برگشت نیز رم را مهار کنند و به فینال بروند ، صلاح تقریبا بیش از نصف راه را برای گرفتن توپ طلا رفته است ، اما اگر رئال یا بایرن را شکست دهند تقریبا می شود گفت توپ طلا از آن صلاح است ، گر چه او باید از بازی های باقیمانده در چمپیونز نهایت استفاده را ببرد و تعداد گل زده اش را بیشتر کند چرا که رونالدو را با 15 گل در صدر جدول گلزنان و رقیب اصلی خود در گرفتن توپ طلا می بیند .

2- برد بایرن مونیخ:اگر رونالدو و یارانش برابر بایرن مونیخ پیروز شده و به فینال راه پیدا کنند ، کار صلاح بسیار سخت می شود ، چرا که رونالدو در این فصل چمپیونز لیگ فوق العاده عمل کرده و با زدن 15 گل ، می شود گفت بیشترین تاثیر را در حضور رئال مادرید در نیمه نهایی داشته است و با توجه به این که توپ طلا به کسی اهدا می شود که بیشترین تاثیر را در قهرمانی تیمش داشته ، پس به احتمال زیاد ستاره مصری توپ طلا را از دست می دهد مگر این که آنها بتوانند از پس تیم قدرتمند رئال مادرید بر بیایند. پس محمد صلاح اگر توپ طلا را می خواهد باید امشب طرفدار بایرن مونیخ باشد .

محمد صلاح

شرایط به دست آوردن توپ طلا برای محمد صلاح

3 - بازیکن سال ( تکمیل ):هفته پیش صلاح علی رغم رقبای سختی که مانند دی بروینه داشت ، عنوان بازیکن سال لیگ جزیره را از آن خود کرد و با این کار خود را به بردن توپ طلا نزدیک تر کرد ، اکثرا توپ طلا به کسانی داده می شود که هم در زمینه های اروپایی و هم در زمینه لیگ داخلی موفق باشند که صلاح در لیگ داخلی موفق ظاهر شد و عملکرد بسیار خوبی از خود پیاده کرد.

4- صعود مصر به جام جهانی بعد از 28 سال:بی شک یکی از مهم ترین راه های برد توپ طلا در سال جام جهانی ، حضور موفق در جام جهانی و همچنین طریقه صعود است ، این که صلاح توانست بعد از 28 سال تیم کشورش را راهی جام جهانی کند خود مزیتی بزرگ است ، اگر چه او هنوز راه طولانی در پیش دارد و در جام جهانی رقبای خود از جمله مسی و رونالدو را باید ناکام ببیند تا توپ طلا را بگیرد .

5 - کفش طلا:و آخرین راهی که صلاح می تواند نظر فرانس فوتبال را جلب کند بردن کفش طلاست که بسیار به آن نزدیک است چرا که او هم اکنون در صدر جدول گلزنان قرار دارد و اگر همین رویه خود را در پیش بگیرد کفش طلا را از آن خود کرده گرچه او مسی را بسیار به خود نزدیک می بیند .

به هر حال باید ببینیم این فوق ستاره مصری می تواند این کار مشکل را انجام دهد یا خیر ؟

محمد صلاح

راههای دست یابی محمد صلاح به توپ طلا

پیغام ویژه لیونل مسی به محمد صلاح

همه منتقدین لیونل مسی را بزرگ ترین ناکام فصل 2017/18 لیگ قهرمانان اروپا می نامند، مسی هم چشمانش به نمایش رم برابر آنفیلدی ها بود، چرا که می خواست بداند در این مجهول پر انگیزه چه وجود داشت که رویاهایشان را بر باد داد؟

مسی با تماشای دیدار رم برابر لیورپول اما چشمانش با شگفتی دیگری آشنا شد، او برای 75 دقیقه به شکلی باورنکردنی مات و مبهوت محمد صلاح شده بود و از دوستانش می پرسید:او همان پسری است که همه در مورد آن صحبت می کنند؟ جوزپ در مورد او فکر کرده است؟؟

مسی طاقت نیاورد، شاید هرگز با او ملاقات نتواند کند و با او همبازی شود! می خواست مهر و محبتش را به این نابغه دوست داشتنی ابراز کند و سریعا دست به کار شد! چرا که مسی نابغه ها را به خوبی می شناسد و درک می کند، او در ساق های صلاح چیزی دیده بود که اوجش را در نظرش تداعی می کرد.

لیونل مسی خیلی کوتاه و خودمانی برای محمد صلاح اینگونه نوشت:نمی دانم اهدافت چیست، اما خیلی ساده، خیلی آرام و خونسرد هر رویایی می تواند از آن تو باشد! برای تو خوشحالم! فوتبال حالا تو را دارد!
محمد صلاح

تحسین لیونل مسی از محمد صلاح

این صحبت های لیونل مسی در حالی مطرح می شود که گفته شده است او به احتمال فراوان برنده توپ طلا در سال 2018 خواهد بود و منتقدین بر این باورند این سخنان مسی تبریکی پیش از موعد، برای پیروزی احتمالی او در فتح توپ طلا بوده است!

راههای رسیدن محمد صلاح به توپ طلا

52
این مطلب مفید بود ؟20