دوشنبه, 27 دی,1400
آدرس ایمیل
info[@t]dingoland.ir
مشاوره آنلاین
از 9 الی 16
اینستا
dingoland.ir
نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان 20 مهر + فیلم

نتیجه و فیلم بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان از هفته نهم لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج فارس را در سایت دینگولند مشاهده می کنید.

بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان از هفته نهم لیگ برتر

تیم های پرسپولیس تهران و استقلال خوزستان از ساعت 17 در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف هم رفتند که در پایان تیم پرسپولیس با نتیجه 3 بر 1 به پیروزی رسید.

ترکیب استقلال خوزستان و پرسپولیس تهران

استقلال خوزستان: گودرز داوودی، ابوالفضل علایی، موسی کولی بالی، سید علیرضا زندوی، عقیل کعبی، میثم دورقی، حسین بهرامی، سلمان بحرانی، فرید بهزادی کریمی، رضا کرملاچعب(71 ابوالفضل محمدحسنی)، جونیور(63 سابا تاواتزه)
سرمربی:عبدالله ویسی


پرسپولیس: بوژیدار رادوشوویچ، شجاع خلیل زاده، محمد انصاری، حسین ماهینی، صادق محرمی، محسن ربیع خواه، کمال کامیابی نیا، سیامک نعمتی( 90 شایان مصلحمحسن مسلمان(81 احسان علوان زاده)، گادوین منشا(65 بشار رسن) و علی علیپور
سرمربی:برانکو ایوانکوویچ 

اخراج: 

موسی کولیبالی(38) از استقلال خوزستان

مهدی طارمی

 نتیجه نهایی بازی

استقلال خوزستان   1   -   3   پرسپولیس

شرح گل های پرسپولیس و استقلال خوزستان

گل های پرسپولیس:

علی علیپور دقیقه 16: در شرایطی که گادوین منشا پشت محوطه صاحب فرصت تک به تک با داوودی شده بود، ضربه اش توسط دروازه بان استقلال خوزستان دفع شد اما علیپور ضربه برگشتی را از فاصله 25 متری به سمت دروازه نواخت تا گل اول سرخپوشان ثبت شود.

 علی علیپور دقیقه 18: باز هم محسن مسلمان با پاسی پشت مدافعان، علی علیپور را راهی دروازه استقلال خوزستان کرد تا او با ضربه ای دقیق گودرز داوودی را تسلیم و گل دوم پرسپولیس را به ثمر برساند.

 شجاع خلیل زاده دقیقه 26: ارسال دیدنی حسین ماهینی روی تیر دوم را شجاع خلیل زاده پیش تاخته به زیبایی وارد دروازه استقلال خوزستان کرد تا شرایط برای ویسی سخت تر شود.

گل های استقلال خوزستان:

 رضا کرملاچعب دقیقه 34: ارسال پشت محوطه جریمه پرسپولیس، رضا کرملاچعب را در شرایط تک به تک با بوژیدار قرار داد که ضربه ه چندان مطمئن این بازیکن گل اول استقلال خوزستان را به ثبت رساند.

فیلم خلاصه بازی و گل های پرسپولیس و استقلال خوزستان

فیلم و نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال اهواز لیگ برتر

59
این مطلب مفید بود ؟90