جمعه, 12 آذر,1400
آدرس ایمیل
info[@t]dingoland.ir
مشاوره آنلاین
از 9 الی 16
اینستا
dingoland.ir
فرشاد احمدزاده در پرسپولیس می ماند؟

فرشاد احمدزاده پس از بازی مقابل ذوب آهن در هفته بیست و نهم لیگ برتر در خصوص رفتن یا ماندن در تیم سرخپوشان توضیحاتی داد.

ماندن فرشاد احمدزاده در تیم پرسپولیس

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس، گفت:داور خطای روی من را نگرفت و همان توپ تبدیل به گل تیم ذوب آهن شد.

فرشاد احمدزاده بعد از شکست پرسپولیس برابر ذوب آهن در خصوص این بازی، گفت:با اینکه باختیم اما خوب بازی کردیم. هر چند که نتیجه خیلی مهم نبود چون ما قهرمان شده بودیم و امتیاز آن بیشتر به درد ذوب آهن می خورد. من به این تیم تبریک می گویم که برنده شد و ما هم آماده می شویم تا در بازی های آتی نتایج خوبی بگیریم.
وی در خصوص پستی که محسن مسلمان در فضای مجازی که درباره بچه های طلاق منتشر کرد ولی خیلی زود آن را پاک کرد ادامه داد:من پستی در فضای مجازی نگذاشتم و از همان کسی که این پست را گذاشته این سؤال را بپرسید. این مسائل شوخی است چرا که همه درون تیم با هم دوست هستند و از این شوخی ها انجام می دهیم. هیچ داستانی در این باره وجود ندارد.
 
فرشاد احمدزاده

صحبت های فرشاد احمدزاده درباره ماندن در تیم پرسپولیس

بازیکن تیم پرسپولیس در خصوص اینکه گفته می شود او به همراه مسلمان و کامیابی نیا فصل آینده به سپاهان می روند و این مسائل بی ارتباط با این پست در فضای مجازی نیست، افزود:من فقط برای پرسپولیس بازی می کنم و به تیم دیگری فکر نمی کنم. البته این را هم باید بگویم که بهتر است شما درباره داوری ها از من سؤال بپرسید. در بازی قبل بازیکن به گونه ای من را زد که 10 روز نمی توانستم تمرین کنم. در این بازی هم روی من خطا کردند اما خطایی نگرفتند و همان توپ باعث شد ما گل بخوریم. نمی دانم که مشکل من هستم یا پرسپولیس ولی امیدوارم داوران منصفانه سوت بزنند.

بازگشت فرشاد احمدزاده به تفکرات برانکو ایوانکوویچ

هافبک شماره 10 پرسپولیس بعد از نیمکت نشینی مقابل السد و ذوب آهن، در دقایق پایانی فرصت حضور در زمین را به دست آورد.
اتفاقات بازی مقابل پارس جنوبی و در ادامه مصدومیت جزیی فرشاد احمدزاده باعث شد تا برانکو تصمیم به نیمکت نشین کردن این بازیکن طی دو دیدار السد قطر و ذوب آهن بگیرد.
 
احمدزاده

فرصت حضور فرشاد احمدزاده در زمین بازی

سرمربی کروات سرخپوشان در دقایق پایانی بازی مقابل ذوب آهن، به این بازیکن اجازه حضور در میدان داد و البته او با عملکرد خوب خود طی این دقایق و آمادگی جالب توجه از انگیزه بالایی خود خبر داد. اکنون باید دید برانکو با توجه به این روحیه و انگیزه بار دیگر او را به ترکیب اصلی بازخواهد گرداند یا تصمیم دیگری طی سه بازی باقیمانده می گیرد.

فرشاد احمدزاده در پرسپولیس می ماند؟

2.54
این مطلب مفید بود ؟22