ﺳﻪشنبه, 29 مهر,1399
آدرس ایمیل
info[@t]dingoland.ir
مشاوره آنلاین
از 9 الی 16
اینستا
dingoland.ir
اینطوری ذهن ثروتمند داشته باش و پولدار شو

تا به حال به این فکر کرده اید که فرق افراد ثروتمند با افراد فقیر در چیست؟ قطعا از هرکس که بپرسید به شما خواهد گفت که فرق بین این دو دسته در ذهنیت شان است.

چطور ذهن ثروتمند داشته باشیم؟

افراد زیادی پیرامون ما هستند که تمایل زیادی به میلیونر شدن دارند و سعی می کنند از زندگی افراد موفق الگو بگیرند تا به اهداف خود برسند. اما بین کسانی که رویای میلیونر شدن دارند و کسانی که این کار را می کنند تفاوت وجود دارد. اگر فکر مثبت نداشته و دست به اقدام نزنید، هرگز به اهداف خود نمی رسید. برای آشنایی بیشتر در این بخش از دینگولند به بیان راههای رسیدن به ذهن ثروتمند و در پی آن پولدار شدن خواهیم پرداخت، راههایی که میلیونرها انها را تجربه کرده اند.

پولدار شدن

راه رسیدن به ذهن ثروتمند

روی کار مورد نظر خود تمرکز کنید :

بسیاری از افراد در بیان چیزی که می خواهند و دنبال کردن هدفشان ترس دارند. وقتی در فکر انجام کاری هستید هرگز تصور نکنید که نمی توانید، مطمئنا موفق خواهید شد. میلیونرها برای پیروزی و نه برای جلوگیری از شکست تلاش می کنند. این به معنای خودخواهی نیست بلکه نشان دهنده آن است که قاطعانه و صادقانه با خود رفتار کنید.

هدف گرا باشید:

اگر اهداف خود را تعیین نکنید، رسیدن به آن تقریباً غیرممکن است. یک شبه نمی توان میلیونر شد اما با تعیین اهداف قابل دستیابی، در نهایت به آن چه می خواهید می رسید.

همیشه قبل از اینکه ناامید شوید به دنبال امتحان روش های رشد باشید. مثلا ببینید آیا می توانید با رئیس خود در مورد افزایش حقوق مذاکره کنید یا کار دیگری انجام دهید که درآمد بیشتری دارد.

هدف گرایی

تقلید کنید:

برای موفقیت، یک دستورالعملِ ثابت شده به نام کپی برداری و تقلید وجود دارد پس سعی نکنید چرخ را از اول اختراع کنید زیرا اینگونه شکست خواهید خورد و با روشی کارها را ادامه دهید که قبلا آزموده شده وبه موفقیت می رسد.

پول های خود را خرج نکنید - سرمایه گذاری کنید:

میلیونرها افرادی هستند که در زندگی قناعت دارند و این بدان دلیل است که آنها ارزش واقعی پول را در سرمایه گذاری می دانند. برای پول کار انجام ندهید، پول باید برای شما کار انجام دهد.

پس انداز

هرگز یادگیری را متوقف نکنید:

بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که روی خود سرمایه گذاری کنید. اکثر افراد وقتی از سیستم آموزشی خارج می شوند، فکر می کنند روزهای یادگیری آنها تمام شده است اما اینطور نیست. افراد موفق به طور مداوم در حال یادگیری هستند. در مورد چگونگی اقتصاد، نحوه کار بازار سهام و روند کار آنها هر آنچه می توانید بیاموزید.

عمل کنید:

به جای اینکه بیشتر وقت خود را صرف برنامه ریزی کنید، برخیزید و عمل کنید. با فکر کردن و تنها برنامه ریزی موفقیت را نمی توانید به دست آورید و با شکست روبه رو خواهید شد.

عمل کردن

مهارت جدید بیاموزید :

در صورت علاقمندی به حرفه و مهارتی در آن زمینه تلاش کنید و چیزهای جدید بیاموزید. شگفت زده خواهید شد که چقدر مهارت های به ظاهر بی فایده در برخی شرایط می توانند بسیار مفید واقع شوند.

لذت را به تعویق اندازید:

یکی دیگر از عادت های اساسی است که شما را تحت کنترل قرار می دهد و مسئول تصمیمات مالی خود می کند، ایجاد تاخیر و تعویق در لذت است.

احساسات و مخارجتان را کنترل کنید و از انجام تصمیم گیری های احساسی در زمان خرید پرهیز کنید وهمیشه تصمیم گیری در مورد خرید را به تأخیر بیندازید.

خرید کردن

به توانایی های خود ایمان داشته باشید:

اعتقاد داشته باشید محدودیتی وجود ندارد و هر آنچه که تصور می کنید به واقعیت تبدیل خواهد شد زیرا موفقیت به روش های غیر منتظره ای که حتی تصور آنها را نمی کنید اتفاق خواهد پس در راه خود صبور باشید و کارهایتان را درست انجام دهید.

از منطقه ی امن خود بیرون بیایید:

اگر از داشته های کنونی زندگی تان راضی نیستید، تغییری ایجاد کنید و خودتان را در موقعیت هایی قرار دهید که در آنها راحت نیستید. این تنها راه رشد و یادگیری است.

بهترین دوست خودتان باشید:

با خودتان صادق باشید و با خود طوری حرف بزنید که با دوستتان حرف می زنید. اغلب با خودمان بی ادبانه حرف می زنیم. این کار انگیزه مان را سلب می کند و ما را وادار به عقب نشینی می کند.

دوست داشتن خود

بزرگ فکر کنید:

در حالی که توصیه دینگولند این است با اهداف کوچک شروع کنید، اما باید یک هدف بزرگ در ذهن داشته باشید. اگر ایده تجاری دارید، هدف نهایی شما شروع به کار و موفقیت در آن است.

از موفقیت های کوچک استقبال کنید:

هر موفقیتی که به دست می آورید، مهم است، پیش از این هم در دینگولند خواندید که همه ی موفقیت ها بزرگ اند و اندازه ی آنها هم مهم نیست. از موفقیت های کوچک استقبال کنید تا ببینید چگونه هر روزِ زندگی تان به موفقیتی مداوم و بزرگ تبدیل می شود.

شادی

از توجه لذت ببرید:

برای موفقیت باید تلاش کنید تا مهارت، افکار و توانایی های خود را ارتقا دهیدو تا حدی از توجه لذت ببرید. در این مرحله نیازی نیست که به خود شما توجه کنند، بلکه باید توجهات به کار و محصولی که تولید می کنید باشد.

ذهن ثروتمند داشته باش و پولدار شو

52
این مطلب مفید بود ؟20