ﺳﻪشنبه, 30 دی,1399
آدرس ایمیل
info[@t]dingoland.ir
مشاوره آنلاین
از 9 الی 16
اینستا
dingoland.ir
جاروبرقی رباتیک روبوراک S7 معرفی شد

انتخاب/ یک شرکت تحت حمایت برند شیائومی در جریان  نمایشگاه CES جدیدترین ربات جاروبرقی خود موسوم به روبوراک است را معرفی کرد. این ربات ویژه نظافت و خشک کردن سطوح است.

این ربات پاک کننده جدید با فرکانس ۵۰ هرتز تا ۳۰۰۰ بار در دقیقه ارتعاش می‌کند و در نتیجه بدون سر خوردن روی سطوح، کف اتاق‌ها را می‌شوید.

به لطف طراحی بهتر از نسخه‌های پیشین، این ربات می‌تواند هنگام  عبور از موانع کثیف روی زمین تا ۵ میلی متر ارتفاع خود را بلند کند. یکی دیگر از موارد اضافه شده به این جاروی رباتیک  برس تمام لاستیک و بدون مو است.

ویژگی تشخیص فرش مافوق صوت می‌تواند فرش‌ها را از طریق یک سنسور اختصاصی تشخیص دهد بنابراین به طور خودکار برای جلوگیری از خیس شدن فرش‌های شما، برس خیس را بالا می‌برد.

همچنان با مکش ۲۵۰۰ Pa می‌توانید اتاق‌هایی فوق العاده تمیز تحویل بگیرید. دوربین‌های طراحی شده در این محصول نیز برای پیمایش به سنسور‌های LiDAR متکی است.

ظرفیت سطل آشغال ۴۷۰ میلی لیتر است در حالی که مخزن آب تا ۳۰۰ میلی لیتر را در خود نگه می‌دارد. باتری با فرکانس ۵۲۰۰ میلی آمپر ساعت ارائه می‌شود که باید ۳ ساعت تمیز کردن خودکار را در حالت آرام با تغییر شکل جریان آب کم انجام دهد.

افزون بر همه این‌ها امکان کنترل جاروبرقی از راه دور نیز وجود دارد. قیمت این محصول در رنگ‌های سیاه و سفید ۶۵۰ دلار(حدود 16.2 میلیون تومان) است.