دوشنبه, 27 دی,1400
آدرس ایمیل
info[@t]dingoland.ir
مشاوره آنلاین
از 9 الی 16
اینستا
dingoland.ir
نسخه ویژه آیفون 13 پرو لباسی از قطعات آیفون 2G به تن کرد!

دیجیاتو/ Caviar برند تولید کننده دستگاه‌های لوکس روسی، این بار در آخرین پروژه خود به زمان iPhone 2G برگشت و از قطعات مادربرد آیفون سال ۲۰۰۷ برای تزئین پنل پشتی آیفون ۱۳ پرو و ۱۳ پرو مکس استفاده کرد.

گوشی‌های این مجموعه دارای بدنه‌ای از جنس تیتانیوم و روکش PVD مشکی هستند که تا حدی به طراحی آیفون اصلی شباهت دارد. همچنین روی این دستگاه‌های امضای استیو جابز مدیر عامل فقید اپل با لیزر حکاکی شده است. همچنین لوگو غول فناوری که روی این دستگاه‌ها دیده می‌شود، حاوی قطعات مادربرد اولین نسل گوشی‌های آیفون یا iPhone 2G است.

در مجموع ۱۹ دستگاه از این گوشی‌ها ساخته خواهد شد که هر مدل دارای بخش متفاوتی از مادربرد آیفون اصلی است. همچنین روی پنل پشتی این گوشی‌ها، حکاکی‌هایی دیده می‌شود که به برخی عناصر اصلی آیفون اشاره دارد و به مرکز پنل که لوگو اپل در آن قرار دارد متصل شده‌اند.

قیمت آیفون ۱۳ پرو این مجموعه با حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی از ۶۹۹۰ دلار شروع می‌شود و نسخه پرو مکس آن با یک ترابایت حافظه داخلی با قیمت ۸۶۱۰ دلار به فروش می‌رسد. فروش این دستگاه‌های هم اکنون توسط وب‌سایت Caviar در حال انجام است و گزینه‌هایی با حافظه داخلی دیگر نیز در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

شرکت روسی کاویار (Caviar) که بیشتر به دلیل ساخت نسخه‌های لوکس دستگاه‌های الکترونیکی شناخته می‌شود، هفته گذشته از مجموعه دیگری تحت عنوان Visionaries رونمایی کرده بود که شامل نسخه ویژه‌ای از آیفون ۱۳ پرو و مجسمه افراد مشهور حوزه تکنولوژی مانند ایلان ماسک، استیو جابز و جک ما هم‌بنیان‌گذار و مدیر عامل سابق گروه علی‌بابا می‌شود. محصولات موجود در این مجموعه با استفاده از قطعات بازیافتی خودرو تسلا ساخته شده‌اند.

کاویار همچنین اخیرا مدل ویژه دیگری از آیفون ۱۳ پرو را معرفی کرده بود که برای ساخت آن از دندان واقعی دایناسور تی رکس استفاده شده بود.