چهارشنبه, 29 دی,1400
آدرس ایمیل
info[@t]dingoland.ir
مشاوره آنلاین
از 9 الی 16
اینستا
dingoland.ir
گوشی تاشوی هواوی دوم دی معرفی می‌شود

سخت افزار/ هواوی یکی از اولین شرکت‌هایی بود که از گوشی‌های تاشو سبک Fold (تبلت با امکان تا شدن از وسط) خود رونمایی کرد. گوشی‌های Mate X که چند نسل از آن راهی بازار شده، از این دسته از محصولات هواوی به حساب می‌آیند. حالا چند وقتی است که شایعات در خصوص گوشی تاشو Mate V flip هواوی قوت گرفته و خبری مبنی بر معرفی آن در آینده‎ای نزدیک منتشر شده است.

Mate V flip گوشی تاشویی متفاوت از سری Mate X است و از نظر طراحی تا حدی شبیه به سری زد فلیپ سامسونگ است. اطلاعات کمی تا امروز در رابطه با این گوشی منتشر شده و تنها به این اشاره شده که دستگاه جدید از نظر طراحی لولا، ساختار بهینه‌تر و بهبودیافته‌ای دارد. اما حالا چند نکته و جزئیات مهم از این گوشی منتشر شده که شامل زمان رونمایی و ساختاری شبیه به یک لوله حرارتی ویژه در آن می‌شود.

زمان رونمایی از گوشی  Mate V flip هواوی
طراحی لوله حرارتی یکسره هنوز به طور کامل تأیید نشده است. چراکه این نظریه براساس پتنتی مطرح شده که در سال 2020 توسط هواوی ثبت شده است. بنابراین این احتمال وجود دارد که حق اختراع ثبت شده در گوشی Huawei Mate V مورد استفاده قرار نگیرد. اما زمانبندی آن به گونه‌ای بوده که در صورت استفاده از آن در میت وی فلیپ چندان متعجب نشویم. در هر حال، این لوله که در سراسر گوشی گسترده خواهد شد دارای یک نکته منحصر به فرد بوده و آن انعطاف پذیریش است.

به تازگی یکی از افشاگران چینی در شبکه اجتماعی Weibo ادعا کرده است که میت وی فلیپ هواوی در تاریخ 23 دسامبر، یعنی دوم دی ماه رونمایی خواهد شد. با وجود آنکه  Mate V ستاره بی چون و چرای رویداد پیش روی هواوی خواهد بود، محصولات دیگری نیز در این مراسم معرفی خواهند شد. از جمله این محصولات می‌توان به تلویزیون، لپ‌تاپ‌ها و یک دستبند هوشمند جدید با نام Fit Mini اشاره کرد.

همزمان با مطرح کردن تئوری تاریخ عرضه میت وی یک تیزری نیز منتشر شده که گوشی تاشو هواوی را در حالت بسته نشان می‌دهد و عبارت “استفاده از گوشی را گسترش بده” در پایین آن نوشته شده است. این می‌تواند پوستر رویدادی باشد که افشاگر Weibo نوید آن را به ما داده است. در هر حال، چیزی در حدود 20 روز به زمان اعلام شده باقی مانده است.